Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Istnieje prawdopodobienstwo, ze to jest ten sam pistolet, ktory zostal ukryty, a nastepnie zagubiony przez mojego Dziadka w okresie II wojny swiatowej na terenie powiatu zolkiewskiego. Temat zaginiecia tego pistoletu jest legenda rodzinna. Wspomniany pistolet Dziadek schowal najprawdopodobniej na terenie swoich zabudowan w Zolkiewce. Musialbym sie popytac Ojca i jego braci jak to bylo dokladnie. Rowniez mozliwe, ze schowal go poza terenem swoich zabudowan. Dziadek (ktorego niestety nie bylo dane mi poznac osobiscie) opowiadal swoim synom, ze pistolet zawinal w naoliwione szmaty aby zabezpieczyc go przed korozja i schowal do jakiegos pudelka, ktore nastepnie zakopal. Byla tam tez aminicja. Ciekawy jestem czy to "dziadkowy" pistolet sie odnalazl czy to tez tylko zbieg okolicznosci? Mozliwe jednak, ze to drugie. Zawsze w rodzinie byla mowa o jednym pistolecie. Nigdy o dwoch. No ale musialbym sie dokladnie popytac. Pozniej Dziadek szukal tego pistoletu i niestety juz go nigdy nie odnalazl. Mozliwe, ze zostal on znaleziony, a nastepnie zabrany przez osobe trzecia. Jesli tak bylo, to juz dzisiaj sie nie dojdzie czy (a jesli tak, to ktory?) pistolet znaleziony przez wspomnianych w artykule 14-latkow nalezal do mojego Dziadka. -- Pozdrawiam Tomek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś znalazłem granat w studni u mnie na wsi, rzuciłem go z kolesiami do rzeki...wybuch zmienił co prawda jej bieg ale nikomu nic sie nie stało. Dzisiaj nie biorę już nawet zapałem do rąk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja znalazłem granat z II wojny zaniosłem na milicje dyżurnemu w Krasnymstawie do okienka i uciekłem, żebyscie słyszeli jak krzyczał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja znalazłem w zalewie motor z drugiej wojny światowej i jeszcze mu się światła świeciły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZISIAJ ŻYDOWSKI FASZYZM DOKONAŁ PERFIDNEJ NAPAŚCI NA KONWÓJ Z POMOCĄ HUMANITARNĄ DLA OKUPOWANEGO NARODU PALESTYŃSKIEGO.ZGINĘLI LUDZIE DOBREJ WOLI,WRAŻLIWI NA CIERPIENIE CZŁOWIEKA. POTOMKOWIE BARABASZA,JDASZA,DAWIDA POKAZALI SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE..........CZEMU MILCZĄ PIETRASIEWICZ,ZENTAROWA I INNI Z ICH DIASPORY,KTÓRZY PRZED KILKUNASTOMA DNIAMI, FASZYSTAMI NAZYWALI POLSKĄ PATRIOTYCZNĄ MŁODZIEŻ Z ONR-u.CZYM RÓŻNIĄ SIĘ DZISIEJSZE GETTA W STREFIE GAZY OD TYCH SPRZED KILKUDZIESIĘCIU LAT W: WARSZAWIE,LUBLINE ,ŁODZI????? ELIE WIESEL ,W OBLICZU TYCH ,JAK I WCZEŚNIEJSZYCH WYDARZEŃ ,TRUDNO MI PANU I PAŃSKIEMU NARODOWI WSPÓŁCZUĆ A ODZNACZENIE "SPRAWIEDLIWY WŚRÓD NARODÓW SWIATA" W MOJEJ OCENIE TO IRONIA .....RÓWNIE DOBRZE MÓGŁBY GO PRZYZNAWAĆ HITLER,STALIN CZY MUSOLINI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO NA WSIACH NIE MA ZAJECIA DLA DZIECIAKOW I CHODZA NIEWIADOMO GDZIE I NIE WIADOMO CO ROBA. ZROBCIE IM JAKES MIEJSCE DO ROZRYWKI I TU APEL DO WLADZ GMINY... ZROBIE W HALI COS PORZADNEGO A NIE PING PONG I JAKIES NIE WIADOMO CO. ZAJECIA Z GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ ALBO KARATE. DZIECI BEDA MIALY ZAJECIE I NIE BEDA SZUKAC PRZYGOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...