Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahahahahahaha czytajcie dalej dziennik a bedziecie w zimie w sandalach chodzic ja nie wieze w niewinnosc tego policjanta z tego wzgledy ze policja reprezentuje u nas w kraju prawo a nie prawde...  u mnie w okolicy to policja zajmuje sie pobiciami i zabojstwami dobrym przykladem jest np: wolka lubelska gdzie jakis pies rozjechal dziewczyne i uciekl a potem jeszcze sprawe prowadzil co by slady ukryc... wiec jak nie macie pojecia o czym piszecie i nie posiadacie wlasnego swiatopogladu to zamknac mordy i nie komentowac. a kolego co pisze o komunie pewnie jej nawet na oczy nie widzial  a wie najwiecej znawca za dyche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe byłem świadkiem w b podobnej sprawie, przez 5 lat rozprawa była przekładana, wszyscy wszystkiego zapomnieli a główny świadek był już przystary i niedołężny. tych 15 osób może żyć sobie w spokoju w polsce nie ma sprawiedliwości (a już na pewno nie rychłej) :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze i wszędzie Policja jeb.... będzie!! powinien sobie wybić z głowy szukać na komendzie pracy :) Pozdawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych j.e.b.a.n.y.c.h. psów powinno się strzelać, a nie ich kopać! Marnują moje podatki i nic więcej!
Szkoda ze pan Policjant nie uzyl sluzbowych 9mm, w waltku ma 16 pestek w magazynku, przy dobrym oku mogl spoleczenstwo uwolnic od tych 15 smieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie to jeden z nich dostał . A nie tylko na komisariat i w pięciu są mocni zomo-wcy jeb...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa slowa, nic wiecej ?? i kto tu jest idiota jezeli nie ma wlasnego zdania, tylko zadaje glupie pytania ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że tym gówniarzom popękają dupy w pace ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze pan Policjant nie uzyl sluzbowych 9mm, w waltku ma 16 pestek w magazynku, przy dobrym oku mogl spoleczenstwo uwolnic od tych 15 smieci.
ale dopiero by bylo szkoda jakbys ty tam miedzy nimi NIE stal, kondonie policyjny !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam sobie to zrobił !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komendant policji nie stara się o pracowników mówi ze wystarczy policiantów to są takie skutki .Miasto blisko granicy posiadający dresiarzy ,bezrobocie bieda i to są skutki życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze pan Policjant nie uzyl sluzbowych 9mm, w waltku ma 16 pestek w magazynku, przy dobrym oku mogl spoleczenstwo uwolnic od tych 15 smieci.
Dobrze CYCU że nie użył !!!  bo mógłby się postrzelić !!  a bo mało takich przypadków było  że nie wie w którą stronę celować.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to N-ski Rafał syn Anny matka powinna za nim trafić za kraty  wie dobrze kogo chowa Markot przeżyła tam grala dame, póżniej papu gachów i zycie mija nie nadają się do wspolnoty między sąsiedzkiej zawsze tym oprychem Nas zastraszala teraz widzi efekty swojego postępowania Bóg rychliwy ale sprawiedliwy szkoda że kolejni ludzie cierpia Temida go rozliczy itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac psa....i ich paragrafy....to są dopiero bandyci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dopiero by bylo szkoda jakbys ty tam miedzy nimi NIE stal, kondonie policyjny !
Nie rozumiem jezyka patologii i lumpiarni - przetlumacz to jakos po ludzku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka patologia do koscioła nie chodzi a tymbardziej nie daje na kasę.Czy na tym forum grasuje Lemingowy troll z Platformy nieObywatelskiej lub z partii paliCioty ?
ty chyba Kaczyńskiemu d*** lizesz co mają tu partje polityczne za Kaczki by Ci KS wydali sprawiedlwość musi być pisz jolopie logicznie  
Do tych j.e.b.a.n.y.c.h. psów powinno się strzelać, a nie ich kopać! Marnują moje podatki i nic więcej!
to Trynkiiewiczowi lache zrób tacy sa Ci potrzebni  
Do tych j.e.b.a.n.y.c.h. psów powinno się strzelać, a nie ich kopać! Marnują moje podatki i nic więcej!
ty płacisz podatek od choroby korsakowa masz dziurawy łeb masz MATKE JOŁOPO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość był po służbie wiec nie ma mowy o napassci na psa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do falco: już cię namierzamy, śmieciu - za takie teksty bekniesz przed sądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetlisty rząd z ryżym %@#$@#@$ niech zabierze im więcej, więcej, więcej....a nie tylko 100% za L4. A oszczędności niech da sobie. niech doda do łapówek. Będzie więcej. A sądy niech orzekają niską szkodliwość. I gra gitara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bandyci ukarać skur......synów bandytów największą z możliwych kar jaką jest kara pozbawienia wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...