Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MODER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO TY QWA ŚPISZ??!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty durny ośle...-jeśli interweniował to już jest w związku z pełnieniem obowiązków. Ale ty ośle tego nie wiesz.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość był po służbie wiec nie ma mowy o napassci na psa
Oczywiscie mylisz sie - podejmujac interwencje kazdy Policjant dalej jest funkcjonariuszem publicznym i te lumpy wlasnie za napsc funkcjonariusza odwiesza :) Pozostaje miec nadzieje, ze lump jak to lump - ma na koncie sporo zawiasow / starych wyrokow i pojda siedziec do puszki, gdzie ich miejsce :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo,czy za nic to by go na pewno nie bili,musiał być zły.
 
Za darmo,czy za nic to by go na pewno nie bili,musiał być zły.
PALANT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze jestes fanem policji albo jednym z nich bo teksty masz jak gnojek z podstawowka, wiec by sie zgadzalo. po drugie jak jestes psem to ja cie karmie a nie ty mnie popaprancu. wez swoich kolegow informatykow i mnie poszukaj z mila checia dowiem sie co za zje***y pies tak szczeka.
Ciekawe kogo wy "utrzymujecie", skoro wiekszosc "ziomow" z pod znaku "chwdp" to wiecznie bezrobotni, pozbawieni wyksztalcenia ludzie z marginesu :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO KOMENDANTA POLICJI W CHELMIE PROSZE SPRAWDZIC ZASWIADCZENIA O PRACE PODSTAWA DO OTRZYMANIA MIESZKANIA NA KREDOWEJ OK 40 PROCENT TO LEWE ZASWIADCZENIA I ANNA N-SKA MATKA TEGO ZBIRA TEZ NIGDY NIE PRACOWALA TO PENSJONARJUSZKA MARKOTU ZROBI PAN CZYSTKE TO SIE USPOKOJA PODZIEKUJCIE WLADZOM MIASTA ZA ICH KOMPETENCJE PRZYZNAWANIA MIESZKAN 20 LAT ZBIERALEM NA MIESZKANIE A NIEROBY MAJA DARMO OCZYWISCIE NIE DOTYCZY TO LUDZI KTORZY POWINNI TAM MIESZKACA MIESZKANIA PRZYZNANO ZGODNIE Z ZASADAMI ZASABÓW MIASTA RESZTE NA BRUK I DO SADU ZA SKLADANIE FALSZYWYCH ZASWIADCZEŃ SPRAWA JEST PROSTA JEST ZUS W CHEŁMIE SPRAWDZIC I WTEDY REDAKCJA DZIENNIKA POWINNNA OPISAC JAK TO SIĘ WYKOMBINOWAŁO CHATKĘ TO DO PRACY PANIE I PANOWIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że tym gówniarzom popękają dupy w pace ;]
100/100 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100/100 :)
Ja mam nadzieje ze dostana takie grzywny/nawiazki na rzecz poszkodowanych  od sadu, ze popekaja im na wiele lat portfele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie to jeden z nich dostał . A nie tylko na komisariat i w pięciu są mocni zomo-wcy jeb...
ZOMO-wcy? Co ty wiesz o ZOMO kotuś..... :) d*** umyta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że te prymitywne bydlaki dostaną po te 10 lat!! Stadna bohaterka w 15 na jednego - gdyby to ode mnie zależało to bym zamówił transport do Bacutilu i przetopił to bydło na tłuszcz.
 
Mam nadzieję, że te prymitywne bydlaki dostaną po te 10 lat!! Stadna bohaterka w 15 na jednego - gdyby to ode mnie zależało to bym zamówił transport do Bacutilu i przetopił to bydło na tłuszcz.
    Nikt im nic nie zrobi . Sąd ich nawet nie będzie chciał aresztować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukochany rządzie PO, poprosimy o więcej pobłażliwości i więcej praw dla przestępców a policjantom zabrać ochronę prawną bo i tak mają za dużą. Zakazać dotykania, legitymowania bandytów. Niech stanie się ciemność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do falco: już cię namierzamy, śmieciu - za takie teksty bekniesz przed sądem.
Oby pan nie byl przypadkowym uzytkownikiem, tylko wlasnie robil tak jak napisal :) Trzymamy kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze - szkoda, ze kosztem gościa ale BARDZO DOBRZE!! To kolejny kamyczek do ogródka ustawodawcy i z kazdym takim kamyczkiem zbliżamy się do zmiany przepisów o użyciu broni na wzór amerykański... co daj boże amen! Jeszcze kilku takich rozwydrzonych matołków i w końcu dojdzie do w Polsce do wprowadzenia starej, teksańskiej zasady: "najpierw strzelaj - potem pytaj, jesli nie trafisz!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jest sobie winien, był nieumundurowany, po służbie, a poza tym był na tyle lekkomyślny i głupi, że wyszedł sam 1 na kilkunastu, więc czego się spodziewał, że posłuchają cywila ( był nieumundurowany ) ?!
No i co z tego...  czytaj ze zrozumieniem kolego! Dobrze wiedzieli że to policjant więc najwyższa kara za coś takiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO KOMENDANTA POLICJI W CHELMIE PROSZE SPRAWDZIC ZASWIADCZENIA O PRACE PODSTAWA DO OTRZYMANIA MIESZKANIA NA KREDOWEJ OK 40 PROCENT TO LEWE ZASWIADCZENIA I ANNA N-SKA MATKA TEGO ZBIRA TEZ NIGDY NIE PRACOWALA TO PENSJONARJUSZKA MARKOTU ZROBI PAN CZYSTKE TO SIE USPOKOJA PODZIEKUJCIE WLADZOM MIASTA ZA ICH KOMPETENCJE PRZYZNAWANIA MIESZKAN 20 LAT ZBIERALEM NA MIESZKANIE A NIEROBY MAJA DARMO OCZYWISCIE NIE DOTYCZY TO LUDZI KTORZY POWINNI TAM MIESZKACA MIESZKANIA PRZYZNANO ZGODNIE Z ZASADAMI ZASABÓW MIASTA RESZTE NA BRUK I DO SADU ZA SKLADANIE FALSZYWYCH ZASWIADCZEŃ SPRAWA JEST PROSTA JEST ZUS W CHEŁMIE SPRAWDZIC I WTEDY REDAKCJA DZIENNIKA POWINNNA OPISAC JAK TO SIĘ WYKOMBINOWAŁO CHATKĘ TO DO PRACY PANIE I PANOWIE .
Świetna podpowiedź, policja powinna się tym zająć wszak jest to informacja o przestępstwie. Czy się zajmą czas pokaże. Na koniec rada dla Policji. JAK SIĘ NIE BĘDĄ WAS BALI TOSIĘ BĘDĄ Z WAS ŚMIALI. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych j.e.b.a.n.y.c.h. psów powinno się strzelać, a nie ich kopać! Marnują moje podatki i nic więcej!
Jak jesteś taki mocny to zajdź na komendę walnij policjanta w łeb i powiedz to co napisałeś. Takie hejterskie frajerzy i cipki jak ty są tylko mocni anonimowo  i  tylko w internecie :D  Zamiast tu hejtować  to cwelu  Dzisaj w nocy odchyl kołdrę matce jak będzie spała i powąchaj czy jej z pochwy nie śmierdzi  :lol:  :lol:  Wracając do tematu policjanci powinni nosić broń nawet po służbie i tak jak w USA strzelać do śmieci takich jak ci wyżej wymienieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle zebralo sie komuchow i beda pisac jak to zomo by ich zalatwilo itp. pasuje wam komunizm to wypier***ac do rosji!!! inna osoba napisala ze takie wyrostki wykorzystuja nasze panstwo !! qrwa swinie otworzcie oczy to panstwo nas wykorzystuje! wy wszyscy nadajecie sie do ubojni nigdzie wiecej... nie popieram tego co zrobili ci bandyci ale i nie popieram tego co te wszystkie policyjne qrwy robia w polsce. i po co sam sie wpier***al ten pies jak widzial 15 zapewne pod wplywem alkoholu wyrostkow, mogl poczekac az przyjada jego koledzy a nie strugac bohatera ktorym nie jest!! chełmska policja sie nadaje do utylizacji bo jak sie po nich dzwoni to przyjezdzaja na miejsce po 2 godzinach kiedy juz jest po wszystkim ? i to ma byc bohaterstwo ?? banda cweli co wykorzystuja podatnikow aby napchac sobie kieszenie a nawet zapracowac nie chca na swoja wyplate. panstwo polskie to jedna wielka parodia!!
Ty pewnie zrobił byś to wszystko lepiej ... bohater za klawiatury komputera żal mi Ciebie! a jak nasze państwo dla Ciebie to parodia to żegnam unia europejska cała Twoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny to tych cweli by spacyfikowano. Wyłapano by frajerów jednego po drugim, przywieziono by na komendę i zaczął by się " Taniec z cwelami" Poodbijano by frajerom nerki i płuca tak że przez kilka miesięcy dochodziliby do siebie w szpitalach, kto wie może kilku by zdechło w wyniku odniesionych ran he he. Na drugi raz bydło na widok munduru kłaniałoby się w pas. Może jeszcze powrócimy do tych wspaniałych czasów i w ten sposób będziemy walczyć z bandytami.
Masz rację Kolego. Masaż gumą był świetnym lekiem jaki aplikowano patologi,kryminalistom, a okazyjnie i takim małym siurkom jak w tym zdarzeniu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteś taki mocny to zajdź na komendę walnij policjanta w łeb i powiedz to co napisałeś. Takie hejterskie frajerzy i cipki jak ty są tylko mocni anonimowo  i  tylko w internecie :D  Zamiast tu hejtować  to cwelu  Dzisaj w nocy odchyl kołdrę matce jak będzie spała i powąchaj czy jej z pochwy nie śmierdzi  :lol:  :lol:  Wracając do tematu policjanci powinni nosić broń nawet po służbie i tak jak w USA strzelać do śmieci takich jak ci wyżej wymienieni.
od kiedy bezrobotni patole płacą podatki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda jakich coraz więcej... dzieciaki z patologicznych rodzin, matka nie robi, ojciec nie robi bo "nie ma pracy dla ludzi z ich wykształceniem" uciekają w fotele przed TV, w alkohol, popadają w letarg złudnej bezradności GOPS ich utrzyma a Caritas wyżywi... dzieciaki uciekają na ulice, niszczą, biją, zabijają bo to najlepszy sposób na rozładowanie napięć z domu. Tak jest a będzie jeszcze gorzej! Policjant jednak też nie jest bez winy, jako osoba publiczna po służbie nie powinien podejmować czynności służbowych zwłaszcza w swoim rewirze. Jedyne co w takiej sytuacji mógł zrobić to zawiadomić kolegów z patrolu albo po prostu zadzwonić do dyżurnego. To przykre, ale sam sobie jest winien, w takich czasach żyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...