Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2-letnia dziewczynka włożyła rączkę do maszynki do mięsa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2019 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Ludzie! Pilnujcie dzieci!. Jak moze dziecko znajdowac sie w pobliżu jakiegokolwiek urzadzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo dzieci powinno się separowac od wszelakich urzadzen! Najlepiej w klatce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo dzieci powinno się separowac od wszelakich urzadzen! Najlepiej w klatce!
 Moze nie w klatce ale pod opieka doroslego. A zeby dziecko bylo przy maszynce do miesa? Chyba samo sie tam nie znalazlo, chyba ze maszynka byla na podlodze i dziecko chcialo sobie klocek wlozyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo dzieci powinno się separowac od wszelakich urzadzen! Najlepiej w klatce!
 Wiecej wyobraźni i klatka nie potrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie separowac, ale pilnować! Taka prawda że dorosły jest winny tego wypadku i nie ma przeproś! Szczęście w nieszczęściu że palec a nie ręka cała ale i tak nie wiadomo czy uda się uratować żeby był w pełni sprawny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie wypadki odpowiadaja rodzice. To ich wina i koniec. Przy dziecku oczy w d...e tez trzeba miec. Koniec. Kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zn. Rodzic odda swoj zdrowy palec dziecku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki chodza po ludziach ja mam cala rękę poparzona (wypadek z ukropem gdy miałam rok)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ciężko pilnować dzieciaka. Wina dorosłych i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dziecko robiło przy maszynce do miesa?Jesli pomagalo przy mieleniu mieska to poprosty skrajna glupota rodzicow, jesli znalazlo sie przypadkiem, to wielka niedpowiedzialnosc rodzicow. Nie mam wytlumaczenia. Nie moge bronic rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki chodza po ludziach ja mam cala rękę poparzona (wypadek z ukropem gdy miałam rok)
 A gdzie byli rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w Chełmie chirurgia jest na niezłym poziomie. Najgorsze przedostać się przez SOR na ktorym pracuje przysłowiowa Pani Krysia, która dostała pracę za wkładkę jajek!!!!! Niestety Chełmski szpital to umieralnia że względu na takich ludzi którzy nie potrafią postawić szybkiej diagnozy i podjąć szybko odpowiedniej decyzji. Wiem coś o tym... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że większość wpisów zrobili ludzie którzy WYCHOWALI dwoje troje i więcej dzieci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...