Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy w tej gazecie nie ma innych wiadomości niż takie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielna nasza policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zuchy! Takiego bandziora zatrzymac...no no no no no! Tak trzymac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze takiego kozaka zatrzymali oby więcej takich pseudo kierowców zatrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak poszanowania dla prawa wśród elity pszennoburaczanej i gumofilców jest wielki. Brawo policja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, kto łamie przepisy ruchu drogowego jest po prostu chamem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym ma się zajmować drogówka moi drodzy? Od łapania bandytów to nie jest drogówka...a skoro jechał 120km/h to nie dziw, że zabrali mu prawko, musiał się z tym liczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj 15.00 2 radiowozy policji w Chełmie, jeden na ul Włodawskiej schowany za CPN przed samym rondem a drugi na Lublin schowany przy barze, policjant mierzy przez SŁUPY!!!! elektryczne w stronę ronda, PARANOJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiem tak.Kilka razy zapłaciłem mandat za prędkość !Za każdym razem wyklinałem w myślach policjanta wypisującego druczek mandatu! Ale wiecie co?Każdy mandat studził moją ułańską fantazję i dziś szczęśliwie dożyłem 40 lat a jakbym nie został kilkukrotnie ukarany to kto wie, może już bym dziś nie pisał moich przeżyć...Pozdrawiam wszystkich kierowców i życzę lekkiej nogi! Ps.Teraz czasami lubię przycisnąć ale tylko gdzieś na jakiejś obwodnicy i to krotkotrwale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...