Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latek wpadł z marihuaną

Utworzony przez Dobry Polak, 22 lutego 2015 r. o 09:55 Powrót do artykułu
Ćpuny! -ale macie już zlasowane mózgi    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody przedsiębiorca, starający się wypełnić niszę rynkową. Tak to widzę. Powinien dostać mandat za niepłacenie VAT-u i poklepanie po plecach za innocowacyjny sposób na życie. Jest to tak bardzo głupie co się robi z tymi ludźmi, że chyba już gorzej nie można traktować obywatela w cywilizowanym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marihuana to narkotyk.uzaleznia tak samo jak wszystkie inne,tyle ze potrzeba na to wiecej czasu. szkodzi i to bardzo bo dluzszym zazywaniu.wiem z wlasnego doswiadczenia,palilem przez 10lat dziennie.teraz nie pale prawie rok.mialem bardzo duzy problem zeby rzucic,ale w koncu sie udalo i moj organizm,a glownie mozg powoli dochodza do siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marihuana to narkotyk.uzaleznia tak samo jak wszystkie inne,tyle ze potrzeba na to wiecej czasu. szkodzi i to bardzo bo dluzszym zazywaniu.wiem z wlasnego doswiadczenia,palilem przez 10lat dziennie.teraz nie pale prawie rok.mialem bardzo duzy problem zeby rzucic,ale w koncu sie udalo i moj organizm,a glownie mozg powoli dochodza do siebie...
Czy uważasz, że pobyt w więzieniu byłby dla Ciebie pozytywnym przeżyciem i pomógł Ci szybciej wyzwolić się z uzależnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tym sposobem policja wspiera jego konkurencje.. I nic sie nie zmiania... A podatnik płaci za takie działania. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
636 porcji... koło 100 g .... dobrze liczą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci powinni się wstydzić, ze zniszczyli zycie chlopakowi. Marihuana -TAK, alkohol- NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu widze z 50g. Ale coz 636 porcji brzmi lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest dla ludzi facet jak jarasz dzień w dzień od dekady to nie udawaj zdziwionego, paliłeś bo chciałeś.Marihuana fizycznie ma mniejszy stopień uzależnienia niż chociażby kofeina więc nie siej herezji...Ciężko mi aż uwierzyć że konsument może napisać o marihuanie ,,narkotyk jak każdy inny'' i stwierdzam nie znając Ciebie że jesteś GAMOŃ.Jestem po 13 miesięcznym pobycie w NL i jarane było również srogo i również dzień w dzień czasem na wolnym 3-5 g dziennie, wróciłem do PL i nie mam problemu z brakiem tematu w moim życiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to lest lekarstwo na raka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja widze 2,5 uncji ziola i okolo 10-15 uncji ####. ponad pol kilo :) ale jesli ktos w zyciu nie widzial wiecej niz giecik czy 4 lufki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rastaman - to nie sa kostki haszu tylko telefon i waga jak ktos nie widzial giecika haszu to pisze pierdoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...