Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DZIWNY KRAJ 1- czy sam fakt posiadania 1 kg narkotyku jest KARALNY ??? 2- czy udowodniono mu handel tym środkiem ? 3- czy nie można mieć 130 tys. złotych w domu - co to też karalne ? A Ja w LODÓWCE to mam 100 kg - lepszej substancji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIWNY KRAJ 1- czy sam fakt posiadania 1 kg narkotyku jest KARALNY ??? 2- czy udowodniono mu handel tym środkiem ? 3- czy nie można mieć 130 tys. złotych w domu - co to też karalne ? A Ja w LODÓWCE to mam 100 kg - lepszej substancji.
  Amfetamina wyżera mózg. Zresztą ćpanie to samo zło. A kto normalny posiada w domu 130 kafli, poza tym jak wytłumaczy ich posiadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...zacny handlowiec dostosowujący się do HACCAP. Mam nadzieje, że posiada także protokoły odczytu temperatur urządzeń chłodniczych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...