Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

27-latek zbiera na wózek inwalidzki. Bez pomocy musiałby odkładać pieniędze przez 10 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2019 r. o 21:51 Powrót do artykułu
I po co takie coś żyje? W każdym cywilizowanym kraju matka miałaby zrobione badania premenentarne i poddała się aborcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co takim debilom jak Ty dostęp do internetu jak masz tak komentować to lepiej nie komentuj. Kompleksu to się leczy gdzieś indziej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Prenatalne, yntelygencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby jego rodzice byli znajomymi dewelopera to by miał nowy wózek co miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po do takie bydle jak "GOŚĆ" chodzi zużywa powietrze na tym świecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co takie coś żyje? W każdym cywilizowanym kraju matka miałaby zrobione badania premenentarne i poddała się aborcji!
 Takiego komentarza DW nie usuwa. Dziennikarzyny lubicie się pastwić nad niepełnosprawnymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje środków na zaspokojenie podstawowych potrzeb ludzi doświadczonych przez los, ale na tzw. Kościół rokrocznie przeznacza się 19 mld. z naszych podatków. Mam nadzieję, że nadejdzie czas bezkompromisowego odbierania kanaliom tego, co poprzez wykorzystywanie braku narzędzi intelektualnych hołoty zagrabili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam debilu po co Ty żyjesz..  poddaj się eutanazji, zrobisz coś dobrego dla świata zamiast w tak perfidny sposób komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu żebry przed świętami się zaczynają. Jak co roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"niebawem magister"....z ciebie taki sam magisterski "mędrzec", jak z Jakiego doktor nauk niebywałych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co takie coś żyje? W każdym cywilizowanym kraju matka miałaby zrobione badania premenentarne i poddała się aborcji!
 A po co taka k*rwa chodząca jak ty żyje i tlen zużywa zastanowiłeś się nad tym?,może twoi rodzice powinni zrobić badania prenatalne i zawczasu cie wyskrobać, żebyś teraz nie mógł umieszczać takich wpisów i przelewać na klawiature swoich złotych myśli .Ps Osoby urażone moim wpisem/nie osoba której odpisałem/z góry przepraszam, ale myślę że takich d*bili jak owy gość poprostu trzeba nazywać po imieniu, nawet jak język którego używamy jest chamski i wulgarny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłędną sprawą jest cena tego wózka inwalidzkiego. 63 tys. zł jest żerowaniem na nieszczęściu innych. Przecież to jest cena dobrej klasy samochodu z pełnym elektronicznym wyposażeniem! A co ten wózek takiego ma? Podnośnik teleskopowy na pilota. No i jeszcze prymitywny napęd. Jestem pewny, że koszty jego produkcji nie przekraczają kilku tysięcy złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłędną sprawą jest cena tego wózka inwalidzkiego. 63 tys. zł jest żerowaniem na nieszczęściu innych. Przecież to jest cena dobrej klasy samochodu z pełnym elektronicznym wyposażeniem! A co ten wózek takiego ma? Podnośnik teleskopowy na pilota. No i jeszcze prymitywny napęd. Jestem pewny, że koszty jego produkcji nie przekraczają kilku tysięcy złotych.
 Ale osoba która go potrzebuje nie ma na to wpływu. To my podejmujemy decyzje, pomagamy temu młodemu człowiekowi lub nie,mam nadzieję że pomagamy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr po przeczytaniu twojego wpisu jedno jest pewne. Twoi rodzice powinni zrobić badania prenatalne napewno. Nie chcesz nie pomagają. Na miejscu tego chłopaka zginął byś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłędną sprawą jest cena tego wózka inwalidzkiego. 63 tys. zł jest żerowaniem na nieszczęściu innych. Przecież to jest cena dobrej klasy samochodu z pełnym elektronicznym wyposażeniem! A co ten wózek takiego ma? Podnośnik teleskopowy na pilota. No i jeszcze prymitywny napęd. Jestem pewny, że koszty jego produkcji nie przekraczają kilku tysięcy złotych.
 Oczywiście masz rację co do kosztów. Reszta ceny wózka to "atest". W kraju niewolników nawet na własną odpowiedzialność nie można kupić wózka nieatestowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko totalny zwykły cham może napisać,, po co Ty żyjesz '' a takich chamow powinno się likwidowac z naszego społeczeństwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...