Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adwokat pobił i ranił nożem żonę. Zakrwawiona kobieta uciekła do apteki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2017 r. o 07:15 Powrót do artykułu
Ktoś mu bzykał żonę, a ta chętnie dawała to miał prawo się zdenerwować. Dowiedział się przez przypadek to szmata i tyle. Chłopina kłopotów tylko sobie narobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie manifestacja KODu w obronie mecenasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet nie umiał jej zaspokoić (w tym zawodzie to norma), więc nie dziwne, że kobieta znalazła innego chętnego do wspólnych uniesień. Panowie, dbajcie o swoje żony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bartosz to bardzo porządny człowiek, uczciwy a nie pazerny mecenas, szkoda bardzo takiego dobrego człowieka, zmarnował sobie życie przez głupią pindę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tu napisali o człowieku , że jest adwokatem?. Powinni napisać z jest człowiekiem, obywatelem, mieszkańcem Chełma bo co do sprawy wnosi ujawnienie jego zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopa! Nie zrobił tego bo był pijany czy niezrownowazony, tylko z przez babę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go nawet rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda wielka bo to naprawdę porządny, dobry człowiek dla którego liczy się człowiek a nie tylko kasa jak dla wielu prawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał rację. Szanujmy siebie i innych, zwłaszcza małżonków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że miał rację, bo jak można tolerować zdradę, jak jej nie odpowiadał to trzeba było wziąć rozwód, ponoć jest też prawnikiem to miałaby żadnych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te baby wyprowadza z rownowagi nawet spokojnego czlowieka. Jak sie puszczaja to ze barak pieniedzy jak ma pieniadze to mowia ze nudny zwiazek i tak w kolko. Najuczciwsze kobiety to prostytutki chyba mowia co za ile i czesc nie udaja milosci tylko po to by je utrzymywac opiekowac sie nimi a i tak cie zdradza przy najblizszej okazji. A wiec panowie tylko agencje do wyboru do koloru po co inwestowac cale zycie w jedna jak i tak tylko zdrowie przez nia stracicie, albo wolnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam źle z babami to polecam związek z kolegą, wtedy na pewno się dogadacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządni ludzie nie zabijają, chyba że w obronie własnej, a to nie ten przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E, tam. To normalne zachowanie w kręgu elity RP. Mecenas jest nietykalny. Wiedział co robił. Nachlać się, wpaść w furię z powodu niewiernej. Kochał ją, a ona go zdradziła. Każdy sąd (żeński) go uniewinni, a ona będzie tą złą kobietą. W kraju muzułmańskim, pewnie by ją i jej kochanka ukamienowali, a mecenasa by dawali za przykład, jak powinien postąpić każdy zdradzony mąż. Ale nie żyjemy w islamie, więc zdradzamy ile wlezie, a mecenas jest zdany na łaskę innej kobiety (sędziny). Pożiwiom uwidim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien zrobić jej filet z twarzy!!! Brawo ON!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tu napisali o człowieku , że jest adwokatem?. Powinni napisać z jest człowiekiem, obywatelem, mieszkańcem Chełma bo co do sprawy wnosi ujawnienie jego zawodu. Ujawnienie zawodu sprawcy do sprawy niczego nie wnosi. Jednak, kiedy sprawcą przestępstwa jest adwokat, ksiądz, policjant, sędzia, prokurator, lekarz... wnosi posmak sensacji  do samej wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księga powtórzonego Prawa 22. Jeśli się znajdzie człowieka śpiącego z kobietą zamężną, oboje umrą: mężczyzna śpiący z kobietą i ta kobieta. Usuniesz zło z Izraela. 23 Jeśli dziewica została zaślubiona mężowi, a spotkał ją inny jakiś mężczyzna w mieście i spał z nią, 24 oboje wyprowadzicie do bramy miasta i kamienować ich będziecie, aż umrą: młodą kobietę za to, że nie krzyczała będąc w mieście, a tego mężczyznę za to, że zadał gwałt żonie bliźniego. Usuniesz zło spośród siebie. 25 Lecz jeśli mężczyzna znalazł na polu młodą kobietę zaślubioną, zadał jej gwałt i spał z nią, umrze sam mężczyzna, który z nią spał. 26 Młodej kobiecie zaś nic nie uczynisz. Młoda kobieta nie popełniła przestępstwa godnego śmierci. Wypadek ten jest podobny do tego, gdy ktoś powstaje przeciw bliźniemu swemu i życia go pozbawi: 27 znalazł ją na polu, młoda kobieta zaślubiona krzyczała, a nikt jej nie przyszedł z pomocą. 28 Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, 29 odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się zaczęło?! Wzbogacamy się kulturowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytujesz prawo biblijne? Zejdź w koncu z drzewa i nie opychaj się bananami. Zwłaszcza wers 28 i 29 jest skrojony na miarę jaskiniowca. Walnij wybrankę maczugą po łbie i jest twoja... prawda, że brzmi podobnie? Cyganie do tej pory stosują to prawo... porwij małolatę z domu i po sprawie. Przecież to normalne, gdy 30latek porywa trzynastkę. Widać ten adwokat to też orangutan. Jedynie prawo pięści. Według mnie prawo do zadania śmierci powinien obowiązywać w przypadku gwałtu. Gdyby mu żonę zgwałcono i zabił tego gościa, to społeczenstwo, by go poparło. Obrona czci kobiecej jak najbardziej. I dziwię się Prezydentowi Polski, że nie stosuje prawa łaski w takich przypadkach. Bo obecnie 7 lat za gwałt z pobiciem dziecka do nieprzytomności i pozostawieniem jej na śmierć?! To sam scyzoryk się otwiera. Ludzi uczciwych skazuje się na śmierć (pozbawienie środków do życia, lekarstw koniecznych do przeżycia...itd.), a w więzieniach pasie się kryminalistów. Oni maja lepsza strawę i byt od niejednego emeryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.