Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Andrzej Pruszkowski 631 000 zł rocznie w państwowej spółce PGE Dystrybucja członek PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Frania z PiS 630 tys zł z państwowej spółki w 2017 r w PGE Dystrybucja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujcie na człowieka z PiS przywiezione przez wojewodę w teczce z Warszawy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że PiS opłacają internetowych trolli nie zdaje sobie sprawy ze ludzie mają dość obrażania innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się nabrać na t.z. skuter . W Lublinie leżą popozostawianie w krzakach i jak chcesz z niego skorzystać , to musisz go znależć jak w lesie prawdziwka . To nie jest jak z rowerami , gdzie stoją na wyznaczonych stacjach . Skuter to niewypał , tylko dobry " bajer wyborczy " .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna Manasterska-Raszka na nią zagłosuje. Ktoś nowy i świeży :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos mój na A. Fisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w Chełmie, tu nic się nie dzieje od lat, same obietnice, Pani Agata jedyne co może zrobić to wyjść zapalić papierosa, to najlepiej robi, co do reszty kandydatów to pachołki swoich "Panów", nawet nie ma na kogo oddać głosu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedłużenie ul Wojsławickiej wzdłuż "Borku" ,proszę tą ulica pojechać - wizytówka Chełma ,co na to działacze "postaw na Chełm" i SLD ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO ONA ZROBIŁA DLA CHEŁMA LUB W CHEŁMIE -KOMPLETNIE NIC A ULICE SĄ TYLKO ŁATANE I W TRAGICZNYM STANIE ONA SIĘ NIE NADAJE JAK SIĘ WJEŻDZA DO CHEŁMA TO WIDAĆ ŻE HUJOW. GOSPODARZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm przed kadencją tej Pani miał 60 mln zadłużenia teraz ma 130 mln. Chciałem zapytać kto to spłaci ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna Manasterska-Raszka też ma mój głos. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem jedno,większej dziury niż ten Chełm to nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wiedziałem , że do szczęścia brakuje mi tylko ELEKTRYCZNEGO SKUTERA, chodnik na Lubelskiej nie zmieniany od 1945 roku nie jest mi potrzebny, no i basen miejski taka ulga teraz już w domu się nie myję , chodzę na basen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !!!! KOMUSZY PŁATNY PZPROWSKI TROLL JUŻ OD 06:28 W ŚWIĘTO PAŃSTWOWE HEJTUJE PRAWICOWE KOMENTARZE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Miejski skuter elektryczny” ?? i to ma być chwytające hasło? niemądra kobieta ,jak chce mieć sukces to niech postawi na hasło "krzesło elektryczne dla każdego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt Wam tyle nie da, ile ja wam obiecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiceprezydent jak i prezesi trzech miejskich spółek to emeryci pobierający wysokie parotysięczne emerytury jak i wynagrodzenie za zajmowane stołki, ze nie wspomnę o obecnym prezesie MPGK marionetce pani prezydent, który miast inwestować pieniądze w rozwój firmy woli je oddać do kasy UM. Dla młodych pracy w Chełmie brak ale do emeryturki znajomki mogą dorabiać. Kumoterstwo i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że w końcu dokończą remont Rejowieckiej, bo tam koła można pogubić nawet na lewym pasie, bo prawym to strach jechać. Tylko niech to zrobią porządnie ,a nie jak odcinek od ronda z miśkiem ,gdzie na wysokości mostu już jeż duża dziura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chełmianie! Fajną macie prezydent miasta. Szkoda, że nie w naszym miasteczku Z.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...