Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkohol we krwi instruktora. Uczył jeździć kursantkę

Utworzony przez Gość, 5 września 2011 r. o 10:58 Powrót do artykułu
To sie zgrilował instruktor, a swoja droga czy ELKI muszą jeżdzic środkiem drogi, dzisiaj rano ok. 10 elka z tablica egzamin o włos nie doprowadził do czołówki na skrzyżowaniu Lubelska, Szpitalna ,Trubakowska, kursant nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na wprost z Trubakowskiej na Szpitalną a elka usiłowała skręcić ze Szpitalnej na Lubelska i byłby dzwon.Mam nadziej że nie zdał tego egzaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ci dopiero news...Instruktor napity, a kursantka bez prawa jazdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat udało mi się zdać, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadko kiedy są trzeżwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursant napisał:
akurat udało mi się zdać, hehe
Mam nadzieje żę to nie ty jechałeś rano na czoałowkę bo jak tak to twój egzaminator jest palantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe kursantka była trzeźwa, ale jak przystało na kursantkę nie miała prawa jazdy.... no po prostu cudowne zdanie:D. Już dawno nic mi tak nie poprawiło humoru na koniec dnia. Pozdrowienia dla autora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...