Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Archeolodzy w bazylice. Szukają księcia Daniela

Utworzony przez Gość, 18 czerwca 2013 r. o 16:20 Powrót do artykułu
a może lepiej uczcić tych parobków co pracowali za miskę zupy na króla, jak świat światem istnieje to bogaci wykorzystują biednych i mamy jeszcze ich uwielbiać, nie przesadzajmy, np. jak ja teraz pracuję za grosze a partie są dotowane milionami z państwowych pieniędzy, gdzie ja za prace dostaję jałmużnę a ci w tych  partiach za min. moje pieniądze kupują sobie np. garnitury Armaniego, korzystają z SPA itp. i mam ich uwielbiać za to, że dali mi zarobić na chleb bo na więcej nie starcza. O nie, nienawidzę tego kraju, gdzie inni bogacą sie na czyimś kosztem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mamusia mówiła? Ucz się, ucz się synku. A jak wyszło? Jak zwykle. To miej do siebie pretensje, że zarabiasz za mało. A do kogo? Do mnie? Do Tuska? A kto cię oszukuje. Twój sąsiad. Sąsiad? Tak mieszka gdzieś koło ciebie i dorabia się na tobie. Do niego miej pretensje. A może wszystko drożeje? Co znaczy wszystko? Benzyna od wiosny zeszłego roku staniała o 60 groszy. Piwo w Biedronce litrowe z 3.49 na 3.19. Bułeczki u mnie na osiedlu od 3 lat po 18 groszy. Od rana do wieczora markety pełne ludzi. Wynoszą pełne siaty żarcia. A skąd tyle grubasów na ulicach? Także małych dzieci. Z biedy? A po co mają otwierać nowe markety, dla biednych? A gdzie te biedne i niedożywione dzieci? A po co tyle dźwigów w Lublinie? Budują nowe mieszkania. Dla biednych? To jest nasze poskie narzekanie-typu w lecie za gorąco a w zimie za zimno. Każdy chciałby zarabiać więcej. Ale skąd 18 milionów samochodów. Skąd każdy ma telefon komórkowy-który kosztuje. Za co mój sąsiad student po raz drugi na wakacje jedzie ze swoją narzeczoną swoim samochodem do Chorwacji. Przestańcie narzekać. Fakt, duże bezrobocie, ale w Hiszpanii 27%. Co z tego że dają im wyższe zasiłki niż u nas. Ale to jest z podatków społeczeństwa. My też te kilkanaście procent bezrobotnych utrzymujemy z podatków m.in. z moich. Proszę o rzeczowe komentarze, a nie o bluzganie. Świadczy to o waszej kulturze. Nikt w sieci nie jest bezimienny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni Smolinski slynny polski agent  007  w tydzien by to znalazl.....jeden telefon do sekty kaczora i stawi sie w Chelmie do pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mamusia mówiła? Ucz się, ucz się synku. A jak wyszło? Jak zwykle. To miej do siebie pretensje, że zarabiasz za mało. A do kogo? Do mnie? Do Tuska? A kto cię oszukuje. Twój sąsiad. Sąsiad? Tak mieszka gdzieś koło ciebie i dorabia się na tobie. Do niego miej pretensje. A może wszystko drożeje? Co znaczy wszystko? Benzyna od wiosny zeszłego roku staniała o 60 groszy. Piwo w Biedronce litrowe z 3.49 na 3.19. Bułeczki u mnie na osiedlu od 3 lat po 18 groszy. Od rana do wieczora markety pełne ludzi. Wynoszą pełne siaty żarcia. A skąd tyle grubasów na ulicach? Także małych dzieci. Z biedy? A po co mają otwierać nowe markety, dla biednych? A gdzie te biedne i niedożywione dzieci? A po co tyle dźwigów w Lublinie? Budują nowe mieszkania. Dla biednych? To jest nasze poskie narzekanie-typu w lecie za gorąco a w zimie za zimno. Każdy chciałby zarabiać więcej. Ale skąd 18 milionów samochodów. Skąd każdy ma telefon komórkowy-który kosztuje. Za co mój sąsiad student po raz drugi na wakacje jedzie ze swoją narzeczoną swoim samochodem do Chorwacji. Przestańcie narzekać. Fakt, duże bezrobocie, ale w Hiszpanii 27%. Co z tego że dają im wyższe zasiłki niż u nas. Ale to jest z podatków społeczeństwa. My też te kilkanaście procent bezrobotnych utrzymujemy z podatków m.in. z moich. Proszę o rzeczowe komentarze, a nie o bluzganie. Świadczy to o waszej kulturze. Nikt w sieci nie jest bezimienny.
patrz sama piszesz żeby się uczyć a w Twoim przypadku nauka nie pomogła , może dobrze zarabiasz bo masz kwit ale logicznego myslenie Ciebie nie nauczyli .Mam ochotę się z Tobą spotkać i porozmawiać o tym bo widzę , że masz bardzo zawężone horyzonty, po Twoim tekście można wywnioskować , że jesteś urzędnikiem ponieważ reprezentujesz typowy płytki styl myślenia.Naukę dzisiaj możesz sobie wsadzić w ...jeżeli nie masz układów i nie zaprzeczaj bo nie ma sensu i tak nie masz odwagi cywilnej aby się spotkać i przedstawić argumenty przemawiające przeciwko mojemu twierdzeniu, a ja mam kilkadziesiąt z samego Chełma.Z przyczyn oczywistych na forum nazwiskami nie będę Ci wypisywał , ale jeżeli zechcesz się spotkać i porozmawiać to niestety nie masz szans aby je obalić. Jeżeli zaś chodzi o utrzymywanie bezrobotnych z Twoich podatków to trochę się zagalopowałaś , nie wiem czy zdajesz sobie sprawę , że bezrobotni również płacą podatki, pewnie wiesz , wykształcona jesteś - to porównaj sobie całkowity koszt utrzymania bezrobotnych w Polsce chociażby z wydatkami na premie , 13-tki ,odprawy, jubileuszówki wypłacanymi dla pracowników administracji i zrób sobie taką symulację ile bezrobotni mogą płacić podatków , porównaj wszystko i wtedy napisz . Zresztąza długi temat na pisanie o tym na forum. Jesteś wykształcona , odważna w wypowiadaniu swoich poglądów podejmij wyzwanie , pogadajmy w realu.Mnie nie musisz się obawiać , jestem chełmianinem w wieku 32 lat,jakieś tam średnie wykształcenie mam więc nie powinienem być niezrozumiałym rozmówcą dla Ciebie. zpraszam do rozmowy, zaproponuj miejsce i czas.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluczowe pytanie - czy ew.krypty nie zostały splądrowane lub zniszczone jeszcze w XIIIw.(po 1260r.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Puzio musi się jeszcze sporo nauczyć. Kościół chełmski (obec. bazylika) nie został przejęty przez katolików w 1919 r.,jak prawi p. redaktor,  ale od początku (XVIII w.) był zbudowany dla katolików. Greckich, ale katolików. W 1875 r. prawosławni go ukradli i katolicy odzyskali go w 1919 r.. Rzymscy, ale katolicy. Trzeba wiedzieć co pisać. I nie popisywać się nieuctwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...