Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chwała bohaterom!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny wzór dla młodzieży, a to w 1951 roku jeszcze jakaś wojna była, cos ja chyba złą historie miałem w szkole, dla mnie to niestety nie bohater, ale teraz mamy rożnych bohaterów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny wzór dla młodzieży, a to w 1951 roku jeszcze jakaś wojna była, cos ja chyba złą historie miałem w szkole, dla mnie to niestety nie bohater, ale teraz mamy rożnych bohaterów
ty z UB , czy twój przodek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny wzór dla młodzieży, a to w 1951 roku jeszcze jakaś wojna była, cos ja chyba złą historie miałem w szkole, dla mnie to niestety nie bohater, ale teraz mamy rożnych bohaterów
to są młotku polskie losy,mógł twój tatuś lub dziadzius w kbw czy  ormo ludzi meczyć,to mógł ktoś im te durne czerwone łby odstrzelać,co kto wybrał ,to miał,jest wolność wyboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwała bohaterom!!!!!!!!
Chwała Ukarainie!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny wzór dla młodzieży, a to w 1951 roku jeszcze jakaś wojna była, cos ja chyba złą historie miałem w szkole, dla mnie to niestety nie bohater, ale teraz mamy rożnych bohaterów
ty zydowski pomocie !!! twoj stary pewnie go mordowal dlatego nie uczyl cie prawdziwej histori ! ubecka swinio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez 7 lat po wojnie chodzić i nap...ć giwerą, no niezła orientacja w terenie i sytuacji gieopolitycznej, dzisiaj takiego uznano by za czubka i terrorystę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic - jakiś Japończyk kiblował w krzakach w dżungli z giwerą coś ze 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję bieg pamięci ofiar tego bandyty w Puchaczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd jeszcze w tym kraju tylu bolszewickich pachołków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po komentarzach wnioskuję, że są one dziełem potomków ubecji, która walczyła z polskimi patriotami jak Żelazny, Lalek, Uskok i inni jego podkomendni, także żołnierzami innych formacji - nie tylko AK i WiN...... nie mają oni pojęcia o historii, bo nikt ich jej nie nauczył a sami byli za mało dociekliwi albo mieli spaczony jej obraz, inaczej mówiąc zafałszowany.... resortowe dzieci życzę wam zaprzyjaźnienia się z rzeczywistością i własnym rozumem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po komentarzach wnioskuję, że są one dziełem potomków ubecji, która walczyła z polskimi patriotami jak Żelazny, Lalek, Uskok i inni jego podkomendni, także żołnierzami innych formacji - nie tylko AK i WiN...... nie mają oni pojęcia o historii, bo nikt ich jej nie nauczył a sami byli za mało dociekliwi albo mieli spaczony jej obraz, inaczej mówiąc zafałszowany.... resortowe dzieci życzę wam zaprzyjaźnienia się z rzeczywistością i własnym rozumem...
 
po komentarzach wnioskuję, że są one dziełem potomków ubecji, która walczyła z polskimi patriotami jak Żelazny, Lalek, Uskok i inni jego podkomendni, także żołnierzami innych formacji - nie tylko AK i WiN...... nie mają oni pojęcia o historii, bo nikt ich jej nie nauczył a sami byli za mało dociekliwi albo mieli spaczony jej obraz, inaczej mówiąc zafałszowany.... resortowe dzieci życzę wam zaprzyjaźnienia się z rzeczywistością i własnym rozumem...
Tak się składa, że znam życiorysy tych "bohaterów" dość dobrze, a nie jestem potomkiem ubecji. Proszę przeczytać - dostępne - relacje jak w gacie robił na przełomie lat 50-tych XXw. "bohaterski" Lalek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacku matole nie szukaj Lubelszczyzny na Płd. Podlasiu i Ziemi Chełmskiej i nie właź nieukom bez mydła tam gdzie jest ciemno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne takie polskie KATOLICKIE przepełnione miłością bliźniego komentarze potomków LALKA nic dodać nic ująć, wiem to LALEK wyzwolił nas od tchórzliwej armii hitlerowskiej i gestapo tak było, pozdrawiam , nie jestem z UB, SB, ŻYDEM tez nie jestem, jestem Polakiem któremu nie zaśmiecono mózgu wciskanym kitem politycznym, bo mordowanie ludzi dlatego że byli tzw!!! KOMUNISTAMI czy coś tam to mordowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym bardziej determinowało mnie, to do udziału w tym biegu. Ku czci, tych, którzy byli prześladowani .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się wyzywacie? Poczytajcie trochę o tych wklęsłych wyklętych. Bandyta, bandytę poganiał. Mordowali kogo i jak chcieli. Kit wam wciskają o ich bohaterstwie, a wy tylko jedną stronę medalu widzicie. Żenada. Biegajcie i słuchajcie, ale czy biegać bez takiego patronatu nie można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym bardziej determinowało mnie, to do udziału w tym biegu. Ku czci, tych, którzy byli prześladowani .
A ku czci ofiar tych katów pobieglibyście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...