Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Racja. I na 200, 198 przynosi straty, a dwa na siebie zarabiają... A ludzie mają gdzie spędzić czas! Hahaha... :)
A ja jestem zwolennikiem budowy, miasto dokłada do biblioteki, muzeum, obydwa domy kultury, zwolnienia z podatków nie zawsze są trafione, wspiera różne inicjatywy. Te dane są publicznie dostępne, a Wy się wszyscy martwicie ile, ile, ile. na Glinki marsz się chlapać i nie wspomagajcie  kasy aquaparku i tyle. Jak dzieci, pożyjemy ze dwa lata i zobaczymy. Nie padniemy, podatki nie wzrosną z tego tytułu i mimo że się udaje pani prezydent Fisz to nie jestem jej fanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że kto by nie rządził to i tak dostanie pulę z budżetu. Lepiej jak się wyda pieniądze na aquapark niż zwróci pieniądze powrotnie do budżetu nie wydając na nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...