Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa aquaparku w Chełmie ruszy po świętach

Utworzony przez kris35, 1 kwietnia 2015 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Nie wiem jak to jest ale w całej Polsce nie opłaca się budować takich inwestycji a w Chełmie wprost przeciwnie. W szczególności, że ludzie nie mają pieniędzy na podstawowe produkty, to na pewno wszyscy rzucą się do Aquaparku. A pani prezydent mówi że robi to dla mieszkańców, to może weźmy kredyt i kupmy po samochodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz!!! Masa ludzi jeździ do innych miast aby skorzystac z ofert parkow wodnych, bo w szkole nr8 to strach i nieprzyjemnosc, a w ILO jakos mi nie podchodzi. Płacę podatki i chce aquaparku w Chełmie. Rentowność inwestycji zalezy od managerstwa po jej wybudowaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz!!! Masa ludzi jeździ do innych miast aby skorzystac z ofert parkow wodnych, bo w szkole nr8 to strach i nieprzyjemnosc, a w ILO jakos mi nie podchodzi. Płacę podatki i chce aquaparku w Chełmie. Rentowność inwestycji zalezy od managerstwa po jej wybudowaniu!
A juz jak ci wybudują Aquapark to tez sie cos znajdzie co nie bedzie ci pasowało, chocby:woda bedzie za rzadka..... Mamy juz wszystko w chełmie, tysiące miejsc pracy, idealne drogi, szkoły miasto nie daje rady wydawac kasy na edukacje kulture inwestycje, mamy juz wszystko tylko aqauaparku nie ma. Pracujesz w urzedzie miasta czy jestes z jakiejs partii politycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz!!! Masa ludzi jeździ do innych miast aby skorzystac z ofert parkow wodnych, bo w szkole nr8 to strach i nieprzyjemnosc, a w ILO jakos mi nie podchodzi. Płacę podatki i chce aquaparku w Chełmie. Rentowność inwestycji zalezy od managerstwa po jej wybudowaniu!
zamiast wyremontować coś co już mamy to wymyślają nowe pływalnie. W jakim celu? Za kilka lat będzie świeciła pustkami tak jak i pozostałe pływalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótką pamięć narzekacze mają i pzypominam! Wcześniej krytykowano i argumentowali, że inne miasta mają, a jak już wybudują, to ponownie narzekają no i pomyśł budowy aguaparku wyszedł z prawej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...także nie umiem zrozumieć pobudek merytorycznych podjęcia decyzji o budowie obiektu kosztownego zarówno na etapie realizacji, jak i późniejszej eksploatacji. Nie mniej jednak spokojnie czekam na efekt końcowy tych zabiegów. Mam nadzieję, że każdy mieszkaniec miasta zdaje sobie sprawę z obywatelskiej powinności łożenia na tę atrakcję. Lublin ma swoje lotnisko, a my wyrychtujemy sobie inną skarbonkę. Zatrudnieni w UM doskonale wiedza, ile to będzie kosztowało...tak naprawdę! Nie mniej jednak wola mieszkańców jest najważniejsza i należy to przyjąć z pokorą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na oświetlenie "zapchanego rondka" to nie ma pieniędzy. Sezon rowerowy niedługo startuje a ścieżki nieoświetlone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile będę dokładał co roku na ten przybytek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...