Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa Galerii Chełmskiej znowu z poślizgiem

Utworzony przez Gość, 15 marca 2012 r. o 17:08 Powrót do artykułu
powiem krótko CIEŃKO TO WIDZĘ jak takie potęgi jak lodziarnia i kolporter wynajęła powierzchnię, własnie ktos roz..........ł ogrodzenie na tym ugorze a tej babci co tam mieszka winni dać darmowe bonusy jakieś, cały Chełmna Lubelskiej to jeden skansen, nadpalone budy z czasów Marszałka Piłsudskiego, no ale jaki Pan taki KRAM, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Chełma jestem przeciwny tej budowie i trzymam kciuki aby nigdy się nie rozpoczęła.Ludzie mało wam jeszcze marketów . Cieszycie się z nowych miejsc pracy, a nie widzicie co nam zabierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bedziecie mieli galerii chelmskiej bo nie stac ich na to wiec pozostaje wam tylko galeria twierdza w zamosciu juz troche ich jest i odprowadzacie podatki dla Zamoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem, ale tez nie jestem przeciwnikiem takiej inwestycji w mieście, gdzie już teraz brakuje miejsc pracy. Rachunek ekonomiczny zaś wyraźnie wskazuje na to, ze taka inwestycja nie ma przyszłości w mieście o niskich dochodach mieszkańca i licznych "marketach" położonych w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych! Z pewnością dla przeciętnego Chełmianina, który najdalej od miejsca zamieszkania był w Lublinie...no może i w Puławach stanie się to wielka atrakcja - na dwa tygodnie! W międzyczasie upadnie kilka małych sklepików wykończonych "promocja" nowo otwartych placówek handlowych w galerii. Lokalni producenci przygniecieni dumpingiem cen ze strony dużych sieci tez będą zmuszeni do szukania rezerw finansowych, co przełoży się na zwolnienia siły roboczej. Po ośmiu miesiącach (najdalej) wynajmujący powierzchnie w galerii dojdą do wniosku, ze bussines jest nieopłacalny i zabiorą się stad. Miasto pozostanie bez lokalnego handlu i producentów, którzy w międzyczasie upadną! Innymi słowy jesteśmy zbyt małym miastem, aby mieć centrum odpowiadające powierzchnia np. warszawskiej Arkadii, ale tylko na pobliskie Woli mieszka sześc. razy więcej dobrze zarabiających obywateli niż w całym Chełmie! To tylko takie tam drobne uwagi i spostrzeżenia osoby kompletnie nie zainteresowanej sukcesem, ale tez i upadkiem tego dziwnego pomysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Jako mieszkaniec Chełma jestem przeciwny tej budowie i trzymam kciuki aby nigdy się nie rozpoczęła.Ludzie mało wam jeszcze marketów . Cieszycie się z nowych miejsc pracy, a nie widzicie co nam zabierają.
Masz człowieku rację. Chełm się na tyle "rozwinął", że tylko resztę zaorać i pszenicę zasiać. Z relacji"rdzennych" mieszczuchów wiem, że zboże kiedyś rosło dorodne. A jeszcze kilka pomników pobudować, bo bohaterów ci u nas ostatnio dostatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś dookoła budują, stawiają, montują w Krasnymstawie, Zamościu itp. Nikomu nie przeszkadza że powstają kolejne sieci (Zamość). Miło jest pojechać pospacerować kupić posiedzieć przy kawie korzystając z okazji. A w zapyziałym Chełmie co? Szkoda gadać, nie robię tam zakupów choć mi po drodze, nie pojadę bo wolę Zamość i Krasnystaw, a w Chełmie no cóż Kolejny pomnik Karola i jakiegoś nacjonalisty w tym jesteście dobrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na samochody jeżdżące po Chełmie to raczej biedy nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Patrząc na samochody jeżdżące po Chełmie to raczej biedy nie widać
Z rejestracją z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...