Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy międzynarodowe PrestigeBUS

Utworzony przez Gość, 20 maja 2015 r. o 16:10
Tylko i wyłącznie Olek-trans polecam jeżdze 3 lata z nimi i jestem zawsze zadowolony i bez rozczarowań szybko i sprawnie POLECAM ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam efect bus mieli byc o 14 wyjazd niby wieczorny ale trzeba dojechac do kierowcy 50km bo mu sie nie oplaca dojeżdżać. W biurze olewaja wyjasnienia latwiej pdrzucac polaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o przewozy do Niemiec czy Holandii, Belgii to ja moge poelcić Viki Travel, często właśnie z nimi wyjeżdżam i możan nanich polegać, zawsze bezpiecznie i na czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam serdecznie ostatnio jechałam z firmą tomasz transport ***busemdoholandii.pl świetna atmosfera super kierowcy, z warszawy jechałam do roeselare super szybko wygodnie z przystankami nie było żadnego problemu kierowca mimo młodego wieku miły, uśmiechnięty, doświadczony i co najważniejsze czułam się bezpiecznie pozdrawiam pana mateusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziedzie dzisiaj zZ holandi Saturnusstraat 137,                8303 CD Emmeloord do polski 77-330 Czarne ul.Kościuszki 5 koło Szczecinka Pomorskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na ***przewozyconnect.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busy do holandii  tel. +48601380539  przejazdy bez przesiadek  connect – licencjonowane przewozy busem polska – holandia  tel. +48601380539  ***przewozyconnect.pl  ***facebook.com/przewozyconnect/  oferujemy przewozy komfortowymi busami 9 osobowymi na trasie polska – holandia  – klimatyzacja  – wygodne pojedyncze i rozkŁadane fotele  – internet wi-fi na terenie pl  – ubezpieczenie na całej trasie podróży  niewątpliwą zaletą podróży jest stosunkowo krótki czas przejazdu, odbiÓr i dowÓz pasażerów pod wskazany adres od drzwi do drzwi  trasy przejazdu planowane tak, aby maksymalnie skrócić czas podróży  dla stałych klientów i grup zorganizowanych korzystne rabaty  ***przewozyconnect.pl  tel. +48601380539
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o przewozy międzynarodowe to polecam firmę Fasttrans przewozy-niemcy.pl . Miałam okazję jechać z bardzo sympatycznym kierowcą. Szukacie bezpiecznych i pewnych przewozów wybierzcie tą firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Z czystym sumieniem nie polecam firmy Grego Bus , fakt że przyjechali po mnie ale jakim busem bus nowy ale rozbity z tylu jak by mu ktoś zaparkowal. Podczas rozmowy z kierowca i pytaniem o stan busa usłyszałam " szef kazał jechać" Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. O tym fakcie najlepiej powiadomić policję. Nie polecam tej firmy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka!!!!!!!!!! FIRMA POWINNA ZMIENIĆ NAZWĘ NA "WYSTAWKA BUS" DZIEŃ PRZED WYJAZDEM KILKANAŚCIE TELEFONÓW ZE ZMIANĄ CZASU WYJAZDU. POŻNIEJ TELEFON Z BIURA I TU NAJLEPSZE CYTUJĘ " PRZYKRO NAM ALE MAMY SERWIS BUSA I W DNIU JUTRZEJSZYM NIE WYJEDZIEMY Z POLSKI" BRAK KONTAKTU Z SZEFEM FIRMY. TOTALNE NIEPOROZUMIENIE TA FIRMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka!!!!!!!!!! GREGO BUS FIRMA POWINNA ZMIENIĆ NAZWĘ NA "WYSTAWKA BUS" DZIEŃ PRZED WYJAZDEM KILKANAŚCIE TELEFONÓW ZE ZMIANĄ CZASU WYJAZDU. POŻNIEJ TELEFON Z BIURA I TU NAJLEPSZE CYTUJĘ " PRZYKRO NAM ALE MAMY SERWIS BUSA I W DNIU JUTRZEJSZYM NIE WYJEDZIEMY Z POLSKI" BRAK KONTAKTU Z SZEFEM FIRMY. TOTALNE NIEPOROZUMIENIE TA FIRMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Arka-Trans. arka-trans.pl Regularne wyjazdy do Włoch i Niemiec. Świadczą również usługi przewozowe na terenie kraju - wycieczki, przewozy na komunie, bankiety, wesela, przysięgi itp. W  ofercie znajdują się również przewozy kurierskie do Włoch, Niemiec i Polski. Przewozy zagraniczne zawsze odbywają się z udziałem dwóch kierowców. Kontakt: arka-trans.pl Polska: +48 82 563-53-15 +48 606-521-273 Włochy: +39 34-70-13-52-84 +39 34-85-96-29-92 Niemcy: +49 017 01-06-14-60
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Próbowałem wysłać przesyłkę firma GREGO BUS od tygodnia bezskutecznie próbuje, za każdym razem jest to problem. Pani Dyspozytor nie wie kiedy będą w stanie odebrać paczkę, ponieważ nie wie jak będą jechali przez Polskę. Moje pytanie brzmi, czy nie planuje się trasy wcześniej czy dopiero plany na trasy są w dniu wyjazdu? Bardzo nie profesjonalne podejście do klienta. Moja sugestia dla firmy, zacznijcie planować wcześniej a nie w dzień wyjazdu. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GREGO BUS TOTALNIE NIE ODPOWIEDZIALNA FIRMA. ZAPISUJA WSZYSTKO A PÓŹNIEJ SIĘ GUBIĄ W TYM. ZERO ODPOWIEDZIALNOSCI, DYSPOZYTOR CYNIK KTÓRY MI MÓWI ZE O PACZCE NIC NIE WIE, PYTAM O SZEFA FIRMY A TEN MI MÓWI ŻE SZEFA NIE MA I NIECH PANI SOBIE SZUKA INNYCH FIRM KTÓRE PRZEWIOZA PACZKĘ Z ZADUPIA. CZY TO JEST POWAZNE. DNO I WODOROSTY. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY. LICZYŁAM NA WAS, JAK MOŻNA MIEĆ TAKIEGO DYSPOZYTORA KTÓRY KPI Z KLIENTA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotyczy MM Przewozy "Na czas i bezpiecznie do celu,Jesteśmynowym przewoźnikiem opolskim ,oferującym doskonałą flotę oraz atrakcyjne ceny" Po pierwsze przewoźnik się spóźnił o godzinę nie powiadamiając klienta , to ja jako klient musiałem wydzwaniać i sie interesować gdzie jest kierowca i dlaczego go jeszcze nie ma ,także zastosowanie na czas jest nie adekwatne do tego co oferuje i obiecuje przewoźnik , Po drugie : doskonał flota atrakcyjne ceny ??! Proszę ? Ostatni raz z tą firmą jadę !! Pierwszy i ostatni doskonałą flota miały być busy komfortowe bo za nie komfortowe płaciłem zawsze 55-60 euro a zapłaciłem 300 zł za to że kierowca się spóźnił do tej pory jadę z Rybnika do Amsterdamu wyjazd 16 przewidywany dojazd do po 10 rano ,za Sindbad płaciłem 250 zł a jechał 17 godzin . Po trzecie ; " Do Państwa dyspozycji mamy nowoczesną  flotę samochodów. Z nami podróżujecie Państwo komfortowymi, przestronnymi busami marki Ford Transit w wersji przedłużanej i podwyższanej, Ford Transit Custom, Opel Vivaro i Renaut Trafic. Wszystkie nasze auta wyposażone są w modem  Wi-Fi z dostępem do internetu,  mają również w dodatkowy układ klimatyzacji oraz ogrzewania dla tylnej części przedziału pasażerskiego. Auta posiadają również bardzo dużą przestrzeń bagażową, co umożliwia nam przewiezienie w nienaruszonym stanie Państwa bagaży.  " Jedyna rzecz która się zgadza w reklamie tego przewoźnika to miejsce na bagaż reszta to kłamstwo ,nie zauważyłem bym jechał komfortowym busem z opcją wifi ,generalnie mam swój pakiet neta ale skoro place 300 zł i mam zapewnione wifi tak ma ono być .. żadnych podwyższonych busów ciasny bus ...zero wygody Nie zauważyłem tych wszystkich super rzeczy o których mowa na oficjalnej stronie ...kierowca próbował nadrabiać prędkością owszem ale niestety godziny nie nadrobi ,nie tylko ja będę spóźniony i nie wyspany do pracy ,za samolot linii Ryan w dniu 20 stycznia 2017 roku płaciłem 250 zł i leciałem 1 godz 50 min więc cena za transport tego przewoźnika nie jest adekwatna do samego przejazdu i czasu przejazdu proponuje wojteksa lub inne linie ...   Odradzam MAM przewozy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja korzystam z giełdy transportowej na które można wysłać i paczkę i wieksze ładunki jak transport palet do belgii  ***transonet.pl - można zaoszczędzić do 60% ceny bo kasują tylko w jedna strone 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze jeżdżę z komfortowebusy.pl, wygodne, nowe busy, sympatyczni kierowcy, a najważniejsze, że obsługują większą częsć Polski oraz całe Niemcy, Holandię i Belgię. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę zawsze busami do anglii z evobusem. mają tanie bilety i dobrze wyposażone busy. maiałam okazję podróżowac z nimi już 3 razy i za każdym razem byłam zadowolona z przejazdu. polecam ***evobus-anglia.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak do holandii z gdańska to polecam stronę ***wartozobaczyc.waw.pl/artykuly/ szybko, sprawnie, bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wśród wielkopolskich przewoźników firma ***marcinbus.pl nie ma sobie równych. wiem, co mówię, bo od wielu lat jeżdżę do holandii i jeździłem już z różnymi firmami, ale dopiero w tej zostałem na stałe. stawiają na bezpieczeństwo i komfort jazdy, a to się ceni. polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...