Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy międzynarodowe PrestigeBUS

Utworzony przez Gość, 20 maja 2015 r. o 16:10
przykład transortu odpowiedniej jakości, a gdzie on będzie, czy z kierowcą, czy bez, to już zależy od zamówienia - ******dar-trans.pl/przewoz-osob o wszystko można się dogadać. tam plus jest taki, że wszystko zostało zorganizowane na najwyższym poziomie, masz do dyspozycji naprawdę bardzo dobrą flotę. ogolnie oni o wszystko dbają, nie ma tam żadnych problemów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam firmy ***dream-tour.pl co innego mówi przez telefon podczas rezerwacji co innego gdzy jest dzień do wyjazdu. brak profesjonalizmu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ***s://***nawigatorbus.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AILON Bus polecam wszystkim, którzy cenią sobie punktualność, konfort oraz miłe towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od jakiegoś czasu podróżuję tylko z firmą grandbus. polecam to bardzo ogarnięci ludzie, zawsze dojeżdżam bez problemów i na czas. bilet rezerwuję zawsze przez ich stronę ***grandbus-anglia.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam trudność w znalezieniu połączenia, to szukam przewoźnika w  B usemzagranice.pl .  Tam jest wiele firm w jednym miejscu. Nie trzeba odwiedzać wiele stron.  Każda firma może bezpłatnie zamieścić swój wpis i opisać gdzie i kiedy jeździ. Mozna znaleźć przewozy osób i paczek za granicę:
  • busy do Niemiec
  • busy do Holandii
  • busy do Belgii
  • busy do Luxemburga
  • busy do Danii
  • busy do Francji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba chodziło o Busemzagranice.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam firmę juzwa.pl. mega profesjonalizm, szybkie i stosunkowo tanie przejazdy oraz pełen komfort jazdy. korzystałem już z ofert kilku przewoźników, ale nikt nie za***ył mnie tak mile jak juzwa. bardzo profesjonalni i uprzejmi kierowcy. bije od nich dużym doświadczeniem. jest to bardzo ważne, gdyż podczas podróży powinniśmy się czuć bezpiecznie. w busach panuje pełny spokój. można naprawdę wypocząć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GREGO BUS Skandal. Jak można wozić ludzi przy takiej pogodzie bez klimatyzacji!!?? Mało tego to kierowca to jakiś nie wychowane bydle które powinno wozić co najwyżej piach na budowie. Czy to objawy oszczędności paliwa, czy też złośliwe podejście kierowcy do pasażerów. Skandal tragedia i żenada, ta firma. Wyrobie Wam opinię w Internecie, obiecuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżedżę z firmą fast trans i jestem zadowolana uczciwa i punktualna firma przewoźnicy mili. Polecam każdemu z wielkopolski, zchodnioporskiego, lubuskiego, kujawsko pomorskiego. Ruszają z punktu pod podany adres
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie najlepsze busy do Anglii to firma dobrze wszystkim znana i cesząca się dobrą opinią busydoanglii24.pl bardzo łatwo można zarezerwować busy do Anglii i Polski i zawsze przyjeżdżają na czas. Polecam to solidna i sprawdzona firma, z którą sam podróżuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 bus, firma z Lublina - zdecydowanie ORADZAM!!! Niesolidna, droga i stary, brudny bus, do tego z laweta, więc tempo jazdy żółwie! Dotarli z dużym opóźnieniem i zaproponowano 2 ciasne miejsca obok kierowcy, bez zagłówkow. Zrezygnowalismy z jazdy w takich warunkach. Na nasze skargi, że na stronie internetowej reklamują się bezpieczne i komfortowe przejazdy, kierowca chamsko wydarł sie na nas i nie zwrócił bagaży, już przezornie szybko zaladowanych, póki nie zapłaciliśmy za benzynę 150zl, za podjazd po nas (Kraków). Uważajcie na tych cwaniakow!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam tej firmy, kierowcy młodzi i niewyspani. spędiłem 4 godziny w polu poza autrostradą bo kierowca zasną za kierownicą, tylko dobrze że nikomu się nic nie stało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIKA BUS to partacze umawiasz sie z właścicielem na wyjazd, nie przyjezdza na umówione miejsce, dzwonie mówi że przrełozony wyjazd na wieczór. OK. wieczorem dzwonie nie odbiera, po jakims czasie sms że przekłada na następny dzień na 13.następny dzień wydzwaniam od rana juz nikt nie odbiera i tak do tej pory. takim ludziom powinni zabierać licencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo niemiec jeżdżę zawsze ze sprawdzoną firmą ***bromarbusy.pl/ polecam ją wszystkim planującym podróż. zawsze dojeżdżam na czas i bez przesiadek i probleów po drodze, a z firmami bywa rówżnie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VikiTravel przewozy miedzynarodowe- z nimi lepiej nie jezdzic, kierowcy oszukuja na cenach przejazdu jak sie da. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bus to słaby środek transportu. Jedzie się zazwyczaj długo i niewygodnie. Jak nie mam możlowości kupić taniego biletu na samolot wybieram ofertę przewozów do Holandii firmy bus-holandia.pl. Bilet jest tani, a bus zabiera mnie zawsze z domu i przewozi tam gdzie powiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynajem busa z kierowcą do przewozów krajowych i międzynarodowych oferuje firma Wynajem Busów. Wysoka dbałość o bezpieczeństwo i wszelkie standardy. Zawsze terminowi i uprzejmi. Cenowo konkurencyjni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam firmy "bajer max" z międzyrzeca podlaskiego, która oferuje transport międzynarodowy. arogancki kierowca, wcześniej umowiona cena została podwyższona w trakcie jazdy. ponadto nie zostaliśmy dowiezieni na wcześniej ustalone miejsce. ******bajermax.pl/kontakt.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tylko raz busem do Anglii, ale jeśli moja opinnie pomoże komuś w wyborze przewoźnika to mogę polecić enterbus-anglia.pl ze względu, że to mój pierwszy wyjazd byłem przygotowany na najgorsze i nie wiedziałem, czego mam się spodziewć, ale ku mojemu zdziwieniu podróż minęła nawet szybko, a bus był bardzo wygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...