Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Lublinie to bez znaczenia. I tak Lublin wygląda jak komis (o ile nie szrot) samochodowy. Jeden billboard w tę, czy w tamtą nic nie zmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie to bez znaczenia. I tak Lublin wygląda jak komis (o ile nie szrot) samochodowy. Jeden billboard w tę, czy w tamtą nic nie zmienia.
 jak otwierasz lodówkę to też widzisz samochody? :) chory człowiek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jak otwierasz lodówkę to też widzisz samochody? :) chory człowiek :)" - nie mogę otworzyć lodówki, bo ktoś zaparkował mi samochodem w kuchni. Ale rozumiem go. Nie miał, gdzie zaparkować. Więc nawet się nie gniewam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" jak otwierasz lodówkę to też widzisz samochody? :) chory człowiek :)" - tak, jestem chory. Jestem chory, bo chciałbym przejść chodnikiem, zastawionym przez samochody. I jeszcze z jednego powodu. Ośmielam się napisać, że miasto ma także inne potrzeby niż zapewnienie każdemu chętnemu, bezpłatnego miejsca postojowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" jak otwierasz lodówkę to też widzisz samochody? :) chory człowiek :)" - zgadza się. A teraz Ty weź zabierz swojego grata z drogi pożarowej czy trawnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...