Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były burmistrz Krasnegostawu szuka pracy

Utworzony przez nico, 10 lutego 2015 r. o 19:07 Powrót do artykułu
niech startuje w konkursie np. na referenta za minimalne wynagrodzenie - poczuje co to praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam Pana Jakubca od kilkudziesięciu lat i wiem że jest dobrym i mądrym człowiekiem. Wiele zrobił dla tego miasta i szkoda że nie znalazł miejsca w nowej Radzie miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam Pana Jakubca od kilkudziesięciu lat i wiem że jest dobrym i mądrym człowiekiem. Wiele zrobił dla tego miasta i szkoda że nie znalazł miejsca w nowej Radzie miasta
  Nie znam pana Jakubca, ale wygląda na to, że nie rozdawał posad politycznym konkurentom z myślą o swej przyszłości, więc mu się teraz nie odpłacili. Teraz uczciwość nie popłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma w Krasnymstawie ani jednej Biedronki ? Nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na staż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też szukam pracy napiszcie o mnie artykuł, ja pi...dole co za żenada, nie umie sobie chłop poradzić?? to chyba dobrze, że go nie wybrali na kolejną kadencje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnił się etat listonosza w Białej Podl. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....powinien o tym pomyśleć już na początku swojej samorządowej kariery. A więc przed ośmioma laty! Na zasadzie "ręka rękę myje" mógł pomoc kilku ważnym w mieście osobom. Teraz nie miałby problemu z odpowiednio wynagradzaną  posadą. To grzech zaniechania i musi ponieść konsekwencje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj w klubie. DOBRA RADA. Też mam doświadczenie i przygotowanie zawodowe a wyniku czystki zmuszony byłem szukać pracy i ją znalazłem (oczywiście nikt mi nie pomógł- takie sobie tam kolesiostwo) może mniej reprezentatywne ale da się żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz teraz chłopie jak to jest u nas w miescie? kolesiostwo i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma w Krasnymstawie ani jednej Biedronki ? Nie wierzę.
Za tyle dobrego co zrobił dla Krasnegostawu nie zasługuje na takie drwiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...