Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zarzuty Pawłowskiego odpiera Lucyna Kozaczuk, dyrektor MOPR. - Chcieliśmy umożliwić temu panu lepszą integrację ze społeczeństwem oraz zdobycie nowych umiejętności i zawodu. Przecież kilkanaście lat spędził w zakładzie karnym. ...proszę Pani, ten pan nie jest deb***EM jak Pani sądzi i jeśli twierdzi, że sam sobie poradzi i szuka pracy w tym czasie, to nie USZCZĘŚLIWIAJCIE go na siłę. Wielcy szkoleniowcy. Pierdzielenie przez 7 godzin o szopenie, a i tak nic z tego nie wynika.... ale kasa dla szkoleniowców jest - bo jest kogo szkolić. WIECIE ROZUMIECIE?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca i płaca dla szkoleniowców jest nie tylko dla bezrobotnych, ten proceder jest również wykorzystywany w zakładach pracy. Póki będą związki w zakładach pracy póty będą ludzie do pracy i do brania kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa temu Panu się należy .... a całej zdrowej reszcie społeczeństwa zapieprzajacej uczciwie przez całe życie nie. A pasozyta kryminalistę trzeba utrzymać, ubrać, wyżywić, załatwić darmową sypialnię. Bo mu się należy ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ DAĆ MU KASĘ 800 ZŁ/MIES I WOLNĄ RĘKĘ, NIC NA PRZYMUS BO ON SIE DO TEGO NIE NADAJĘ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYNAJĄĆ MU TRZEBA POKÓJ W LUBLINIANCE I DAĆ 10000 ZŁ BO GOŚĆ SIĘ DO ROBOTY NIE NADAJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje,że to jakiś były polityk,tylko nie mogę sobie przypomnieć z jakiej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Taaa temu Panu się należy .... a całej zdrowej reszcie społeczeństwa zapieprzajacej uczciwie przez całe życie nie. A pasozyta kryminalistę trzeba utrzymać, ubrać, wyżywić, załatwić darmową sypialnię. Bo mu się należy ......
Rzeczywiście podpis pasuje do treści!!! Nikt nigdy nie wie, co go spotka w życiu. Jest źle i na przykładzie tego Pana można wyciągnąć wnioski, jak MOPR pomaga, jak nasze Państwo ma "rozwinięty program pomocy socjalnej (A tak na marginesie - ja pracuję również całe życie, sciągają mi podatki itd). ale wyczulona jestem na to co dzieje się często w imieniu prawa, i jak człowiek w trudnym momencie życia zostaje sam. Zamiast przyznać rację (bo ma ten Pan swoją rację) - atakuje się go. Ciekawe, że swojej złości nie kierujemy we właściwym kierunku... Przykre i smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...