Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale cyrk w sejmie.jeszcze 3 lata i CZERWONI wróca do władzy a wałesa i kolesie będa siedziec,tam ich miejsce.pis po sld rpp psl pójda na majdanek mieszkać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączam sie do strajku, równo wszystkim,, też chce miec jak celnik dom z ogródkiem i VOLSWAGENA NOOWKA w garażu i wakacje co rok gdzie indziej przy zarobkach 2300.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież, mogą pracować jako celnicy do wieku do którego chcą, a do 67 roku do emerytury zostać skierowani do sprzątania miejskich trwników z psich kup, zamiataniu chodników i innych zajęć , do których mają prdyspozycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bez wstydu... tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież większość funkcjonariuszy SG też siedzi za biurkiem na przejściu w budce a ich praca to postawienie stempla w paszporcie. Broń? Ależ to filozofia mieć broń. Zresztą co taki SG-owiec może wiedzieć o przeszkoleniu w SC? Ile razy w miesiącui i co pan robi na tzw. wf-ie panie SG? Garsz w piłkę raz na parę miesięcy a my co zajęcia z ŚPB ćwiczymy praktycznie taktykę i technikę interwencji. Znam doskonale oba środowiska i SG i SC więc nie mów mi że już u was tacy wszyscy "komandosi" i tak patrolujecie ciężko. Fakt na tzw. zielonej granicy to jest robota ale jak wszedzie są różne komórki i różne obowiązki cięższe i lżejsze. Czym się różnisz stawiając stempel w paszporcie czy pisząc decyzję o odmowie wjazdu ode mnie kiedy odprawiam towar za wiele tak wiele milonów. Może chcesz powiedzieć- odpowiedzialnością ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PO - By żyło się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie ludzie bez wstydu. Większe jeszcze im uprawnienia dać a czy robią oni strajk czy nie to i tak stoją kierowcy tirów i osobówek. Obniżyć jełopom wypłaty i niech pracują a jak cos im się nie podoba to won. Ludzie z chęcią przyjdą na ich stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przyłączam sie do strajku, równo wszystkim,, też chce miec jak celnik dom z ogródkiem i VOLSWAGENA NOOWKA w garażu i wakacje co rok gdzie indziej przy zarobkach 2300.
2300 to "świeżak" zarabia normalnie grubo ponad 3k podstawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież można zabrać im mundury i będzie po krzyku! Inni urzędnicy nie mają mundurów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W formie protestu to odprawa powinna odbywać się nie wychidząc z budki , a oni w formie protestu szczegółowe kontrole robią i mandatami za wykryty przemyt nabijają kasę państwa z którym walczą o przywileje emerytalne. Pomyślcie panowie celnicy czy warto wspierać ten system który ma was głęboko w d... )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie celniku jeżeli chcecie być służbą mundurową to zrzeknijcie się dodatków, płatnych nadgodzin, za pracę w nocy, za pracę w święta, nagróe (dla nie wtajemniczonych min 3 tys - szok) itp. Proszę napisz nam ile wyciągasz na miesiąc normalnej pensji a ile jak chcesz trochę dorobić i ciągniesz 3 nocki pod rząd. NIGDY nie byliście służbą!!!! NIGDY nie będziecie. Jesteście urzędnikami. Napisz proszę jaki procent samochodów musisz na wjazd do Polski sprawdzić w miarę szczegółowo a ile możesz puścić bez prawierki. Napisz proszę co robisz w nocy jak na pasach jest pusto....czyżbyś spał??? hehhe Tak śpisz a my niestety takiego komfortu nie mamy. Dla większości f-szy SG to jest olbrzymi szok, że wy macie czelność strajkować. W du...ach wam się poprzewracało. Mam w rodzienie 2 celników....już w sumie jednego (zgadnijcie dlaczego ) # to jak mnie zapytał jeden ile zarabiam (na kierowniczym stanowisku) to powiedział, że nie chciałby być w SG. Zresztą pracuje w SG już dużo lat i nawet nie chce mi się pisać na temat celników. Tajemnica służbowa heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celnik hańbi Polski mundur.!!!!!!!Tyle w temacie nie chce mi simę pier***ić więcej o tych .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie z Sg jak masz w rodzinie dwóch celników to zapytaj ich jakie dodatki mają dokładnie, bo na pewno nie za pracę w święta.Jako służba nie przysługuja żadne takie dodatki więc najpierw dobrze się dowiedz o czym piszesz. Widać że znasz temat bardzo dokładnie i wiesz wszytsko o pracy w Służbie Celnej.haha Nagrody min. 3 tyś?? Pewnie tak dla kadry kierowniczej. A może zapytam ile ty masz mundurówki?? Ja też resztą pracuje w SC już dużo lat i nawet nie chce mi się pisać na temat strazników. Tajemnica służbowa hehe. A uwierz mi mógłbym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie z SG a co ty robisz innego w nocy jak nie śpisz? Odprawisz pociąg idziesz spać, odprawisz auto śpisz, więc nie pierd... że nie śpisz w nocy. Zresztą to co ty wpuścisz ja też muszę odprawiać. A że w Służbie Celnej nie ma tyle zapału co u młokosów z SG to sie wcale nie dziwie, mamy przed sobą wiele lat pracy, jak również za sobą. Nie można być wiecznie młodym i wiecznie sprawnym pamiętaj o tym. Tez mógłbym dużo napisać o patologiach w SG ale po co ?? nie sra się tam gdzie się je panie SG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek wylecą prowodyrzy i ci co się najbardziej stawiają. Ich dni są policzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I proszę media, żeby nie wspierały ich protestu, bo nie mam zamiaru pracować na kolejną grupę młodych emerytów. Takie kolejki na granicach to nie pierwszyzna. A jak traktują kierowców, zwłaszcza ukraińskich i rosyjskich. Ktoś w końcu będzie miał pretekst, żeby oddzielić ziarno od plew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonujemy swoje obowiązki ze szczególną starannością, dokładnością i zaangażowaniem, a przede wszystkim zgodnie z przepisami prawa - czyli normalnie pracują źle, niedokładnie i niezgodnie z prawem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zwolnić strajkujących celników? Ja chętnie się przyjmę i podpiszę zobowiązanie, że będe pracować do 67 roku życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SG napisał:
Panie celniku jeżeli chcecie być służbą mundurową to zrzeknijcie się dodatków, płatnych nadgodzin, za pracę w nocy, za pracę w święta, nagróe (dla nie wtajemniczonych min 3 tys - szok) itp. Proszę napisz nam ile wyciągasz na miesiąc normalnej pensji a ile jak chcesz trochę dorobić i ciągniesz 3 nocki pod rząd. NIGDY nie byliście służbą!!!! NIGDY nie będziecie. Jesteście urzędnikami. Napisz proszę jaki procent samochodów musisz na wjazd do Polski sprawdzić w miarę szczegółowo a ile możesz puścić bez prawierki. Napisz proszę co robisz w nocy jak na pasach jest pusto....czyżbyś spał??? hehhe Tak śpisz a my niestety takiego komfortu nie mamy. Dla większości f-szy SG to jest olbrzymi szok, że wy macie czelność strajkować. W du...ach wam się poprzewracało. Mam w rodzienie 2 celników....już w sumie jednego (zgadnijcie dlaczego ) # to jak mnie zapytał jeden ile zarabiam (na kierowniczym stanowisku) to powiedział, że nie chciałby być w SG. Zresztą pracuje w SG już dużo lat i nawet nie chce mi się pisać na temat celników. Tajemnica służbowa heheh
OBYDWIE SŁUŻBY SĄ SIEBIE WARTE JEDNI I DRUDZY SIE NIEPRZEPRACOWUJĄ BIORĄ W ŁAPY A ŻEBY SIE DOSTAC W RODZINNY INTERES I TU I TU PODSTAWA SA ZNAJOMOSCI . Pan z SG tez w nocy spi jak niema kolejki wiec nie wypominaj SC. ALE JAK TO MÓWIĄ NIEWIDZI SWEGO POD NOSEM ALE CUDZE ZOBACZY POD LASEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto ma na was, panowie celnicy pracować , starcy na budowach , bo jak się okaże tylko ta grupa zawodowa będzie dźwigać jeszcze to państwo aby jako tako funkcjonowało. Reszta chce przywilejów, a pytam się za co ? Za to,że pracują w nocy ? A taksówkarze, ochroniarze, pracownicy w elektrowniach gazowniach , nie pracują w nocy ? Tylko wy ? Jak jest tak ciężko, zmieńcie pracę i zobaczcie jak jest na budowie cięzko pracować w spiekocie, słońcu, deszczu, wietrze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...