Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Dwa miesiące wybierali starostę

Utworzony przez Jacek, 6 lutego 2011 r. o 20:53 Powrót do artykułu
Czy ten miernota Czech nadaje się na wicestarostę. Pan Paweł zrobił wielki błąd proponując tego głupka na swoejgo zastępcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Polaka nie mieli, tylko tego marnego instalatora sanitarnego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to "lepszy" instalator niż ten miernota Kazimierz. Górą nasi, zieloni do wora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwiatkowski jest z Pis-u sam glosowalem na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł zle wyjdziesz na współpracy z Czechem.Lepiej było postawić na Szweda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze poczekajmy na efekty liczby pokaza. ciechan nie zrobił dotychczas nic ma opozycje ktorej dotychczas nie znał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a szwedowi to prawo jazdy już oddali ,ciekawe jak egzamin zdal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Pisie to nie ma PolaKÓW, TYLKO OBCOKRAJOWCY: Szwed i Czech?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miernota glupota chełmota to caly komentarz w tej sprawie.kto z tych ludzi cos w zyciu zrobil poza propagandą i chwaleniem na co swoje diety przeznaczają /wóda w zajezdzie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawle nasze uśmiechy dla Pana dziękujemy za pomoc i zyczymy dobrych ludzi do pomocy w posprzątaniu powiatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja życze swojemu nowemu szefowi aby nic nie zepsuł bo powiat pracuje prawidłowo i tylko transport czyli kierowcy muszą zostać poskromieni prawnicy i pracownicy ktorzy pracują na dwa etaty niechaj by się okreslili gdzie pracuja. ale starosta tego nie zmieni bo i w gminie też ludzie pracowali na kilka etat ow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majka i krzyś napisał:
Panie Pawle nasze uśmiechy dla Pana dziękujemy za pomoc i zyczymy dobrych ludzi do pomocy w posprzątaniu powiatu
Ludzie zastanówcie się o co wam chodzi. Najpierw dziękujecie za pomoc a potem życzycie posprzatania czyli zwolnienia ludzi z pracy.Coś nie tak. Czy to gmina, powiat, województwo czy firma prywatna kazdy chce pracować, to jest taki sam gatunke ludzi. Zapomnieliście o co walczyliśmy? To jest smutne że zwalnie się ludzi nie za umiejętności tylko za twarz. Zastanówcie się co piszecie.Nie życz drugiemu co tobie nie miły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśle, że Pan Paweł jeszcze was zaskoczy i nie uwazam żeby kogokolwiek zwolnil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem z Rejowca i nie mam dobrego zdania o kierowcy z powiatu, od niego można dowiedzieć się wszystkiego a to powinien być zaufany człowiek, no i autem służbowym szpanuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rejowiec napisał:
ja jestem z Rejowca i nie mam dobrego zdania o kierowcy z powiatu, od niego można dowiedzieć się wszystkiego a to powinien być zaufany człowiek, no i autem służbowym szpanuje
póknij sie w czajnik , a ja nie mam dobrego zdania o tobie, gówno wiesz o kierowcy a na samochodach gówno się znasz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech zrobią porządki - ile można "żyć i pracować" beztrosko, jedna wielka melina się tam zrobiła i jedna wielka rodzina, nikt z zewnątrz nie mógł się przebić. Same hulanki i zabawy za kadencji poprzednika, miejmy nadzieje i trzymajmy kciuki by to wszystko zmieniło swój tor. Banda niekompetentnych, niewykształconych ludzi pracuje tam na stanowiskach, a odnosząc się do powyższej odpowiedzi stwierdzę - że niezaufaną osobą była Sekretarka do której bardzo pasuje stwierdzenie...okazja czyni złodzieja ...w końcu ktoś się poznał na jej pseudo umiejętnościach i zakończył długoletnią i mało owocną współpracę. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No łatwo nowej ekipie nie będzie ale mają wielu fanów. j Jak skończą te nieustające balety, będą prowadzili otwartą politykę i przewietrzą trochę to towarzystwo jest tam wielu ludzi co chcą spokojnie pracować. kibicuję im ale przestanę kiedy zobaczę, że nie są sprawiedliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwidon napisał:
No łatwo nowej ekipie nie będzie ale mają wielu fanów. j Jak skończą te nieustające balety, będą prowadzili otwartą politykę i przewietrzą trochę to towarzystwo jest tam wielu ludzi co chcą spokojnie pracować. kibicuję im ale przestanę kiedy zobaczę, że nie są sprawiedliwi.
Przypominam, że pp. Czech i Szwed zostali wybrani na radnych miasta Chełm. Swoim postępowaniem pokazują, gdzie mają swoich wyborców. Czy wam to nie przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to ma do rzeczy? Kraj opuścili, zapisali się do innej partii, ludzi zamykają do więzień czy co? - pracują dla Ziemi Chełmskiej a co niektórych szlag trafia, że tak jest. Plujcie dalej i na tym wam życie zejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
A co to ma do rzeczy? Kraj opuścili, zapisali się do innej partii, ludzi zamykają do więzień czy co? - pracują dla Ziemi Chełmskiej a co niektórych szlag trafia, że tak jest. Plujcie dalej i na tym wam życie zejdzie.
Oprócz tego, co napisałaś, NIE REPREZENTUJĄ swoich wyborców. Oni ich OSZUKALI. Oszukali raz, oszukają i następnym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...