Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: KO, Kukiz'15 i PSL udzieliło poparcia Agacie Fisz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Ludzie kto zna tego Banaszka?? Może bym na niego zagłosowało ale człowieka nie znam, chyba on przyjechał do Chełma jakieś dwa miesiące temu. To prawda że jego rodzice prowadzą zakład pogrzebowy?? Czy to nie z tych Banaszków??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś głosowałam na PIS, ale po kłamstwach Morawieckiego już im nie wierzę. Dlaczego prokuratura nie zajmie się oświadczeniem Banaszka który twierdzi że mieszka w Chełmie a nie mieszka !! Jak można tak oszukiwać wyborców !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku !!!! Przez tyle czasu kwestionowano działania A. Fisz. Interpelacje, zapytania czepianie się o wszystko...a teraz poparcie ? PO w Chełmie...jest już w kompletnej rozsypce. Może niech najpierw "podziękują" swoim liderom w regionie. Nazwiska chyba znają wszyscy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie trolle szaleją. Ile wam dziś płaci kaczyński za to, że opluwacie Fiszową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiorki pijemy mleczko i spac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kto zna tego Banaszka?? Może bym na niego zagłosowało ale człowieka nie znam, chyba on przyjechał do Chełma jakieś dwa miesiące temu. To prawda że jego rodzice prowadzą zakład pogrzebowy?? Czy to nie z tych Banaszków??
Jesteś tak  naiwny i przewidywalny że nic nie wnosisz, walisz sciemę z głosowaniem głosowałeś na Fiszową, a teraz jak byś mógł to dwa razy byś zagłosował stary komuch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obliczu tego, co się wydarzyło w sejmiku, dla Chełma i jego mieszkańców lepszym wyborem będzie Banaszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto aby w sprawie poparcia wypowiedziała się najpierw p. Małgorzata Sokół, wieloletnia radna i jeden z liderów PO w Chełmie. Bez tego to poparcie jest co najmniej dziwne. Na pewno jej głos w tej sprawie pozwoliłby zrozumieć jak po KILKU LATACH TOTALNEGO ATAKOWANIA DZIAŁAŃ PREZYDENT CHEŁMA, TERAZ ZMIENIA SIĘ FRONT O 180 STOPNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski katoliban wy....lać z Chełma 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśleć, ze kiedyś współpracowałem z Krzyskiem i razem chcieliśmy wyrwać miasto z rak czerwonych. Teraz dla stołków sam poszedł do nich. Ciekawe co na to wszystko działacze po. Nie czujecie się wy...ani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś głosowałam na PIS, ale po kłamstwach Morawieckiego już im nie wierzę. Dlaczego prokuratura nie zajmie się oświadczeniem Banaszka który twierdzi że mieszka w Chełmie a nie mieszka !! Jak można tak oszukiwać wyborców !!
  Ty głosowałeś na komuchów teraz na Fiszową na którą w pewnych wyborach głosowali przekupieni wyborcy udowodnił to Grabczuk w sądzie który potem odpuścił i co wyborco byłeś oszukany , ale co od leminga można wymagać, a może inny problem koryto może uciec z znajomym królika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśleć, ze kiedyś współpracowałem z Krzyskiem i razem chcieliśmy wyrwać miasto z rak czerwonych. Teraz dla stołków sam poszedł do nich. Ciekawe co na to wszystko działacze po. Nie czujecie się wy...ani?
Przecież Ci działacze popierali p. Grabczuka. Jest takie ładne zdjecie na którym odbyła się prezentacja jego kandydatury przez M. Sokół. Zdjecie pokazuje kilku "prominętnych" działaczy PO. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety. Dla p. Fisz poparcie PO będzie jak pocałunek śmierci. Wspomnicie moje słowa. Dziś Fisz przegrała wybory. Jak można „brać” poparcie kandydata Grabczuka ? Przecież był najbardziej chybionym pomysłem. Człowiek znikąd mający tylko nazwisko swojego bardziej znanego brata. Brakuje mi tylko na zdjęciu p. M. Sokół. To chyba jej …przeciwniczka polityczna z PO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te poparcia to jakieś dziwaczne są niby popiera PO, ale nie robi tego szefowa - p. Sokół / K. Grabczuk niby popiera PSL, ale robi to jakaś radna, zamiast Górnego lub Manasterskiej niby popiera Kukiz, a nie było na to zgody władz K15 nawet tutaj układy, sitwy i manipulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw powcy blokowali komhchów a teraz popierają ich jaja jak berety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Fiszowa i Sokołowa bedom tera sie lubić? stołki se dadzom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm jest na 12. miejscu w rankingu "upadających miast"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy w tym Chełmie powinniście zagłosować pragmatycznie. Władzę i pieniądze do rozdziału w Polsce ma pis, w lubelskim właśnie wziął sejmik a wy dalej będziecie okoniem stawać i potem mówić, że nie chcą dać pieniędzy, nie chcą drogi zbudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy w tym Chełmie powinniście zagłosować pragmatycznie. Władzę i pieniądze do rozdziału w Polsce ma pis, w lubelskim właśnie wziął sejmik a wy dalej będziecie okoniem stawać i potem mówić, że nie chcą dać pieniędzy, nie chcą drogi zbudować.
  I to jest sensowna teza tylko z wiatrem nigdy pod wiatr .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje Fiszowcy, chodniki porobila Tam gdzie mieszka, a wjazd wizytówka miasta chodniki rejowiecka z lubelską do jednostki i zawadówka to o pomstę do nieba, niech ktos przejdzie sie chodnikiem tam tylko atom nic wiecej, wstyd !!tyle lat a bezrobocie i brak miejsc pracy dla młodych, ulica rejowiecka od pieknego ronda za krocie pieniedzy gdzie korki sie tworza po 2km z każdej strony, I rejowiecka gdzie już za chwilę będziemy gubić kola bo zawieszenia już nie mamy! Do łagru z Nimi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...