Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm kolejowym węzłem przesiadkowym w kierunku Moskwy i Kijowa?

Utworzony przez mieszkaniec, 18 października 2010 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Najpierw powinno sie zadbac o bezpieczenstwo a tu wciaz złodzieje,kieszonkowcy i bandyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł wogóle nietrafiony. Nikt się nie bedzie przesiadał w chełmie na pociąg do kijowa a tym bardziej do moskwy.Do kijowa jezdzą juz składy bezpośrednie i sypialne .Jezeli juz to mozna uruchomic pociągi lokalne do kowla z lublina albo chełma ale nie po szerokim torze bo jego stan jest tragiczny/30 km/h /a normalnym ktory dociera do kowla, więc tez nie trzeba by sie było przesiadać na granicy. Do obsługi normalnego toru kolej polska posiada nowoczesny tabor, ktory niedawno zakupila. Chcąc w dodatku uruchamiac pociag po torze szerokim nie mamy taboru i ponadto tabor ten jest czesto stary i w złym stanie, wiec nikt by nim nie jezdził.Ale pomysł uruchomienia pociagu do kowla jest bardzo ciekawy, ułatwilby kontakty miedzy chełmem lublinem i kowlem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł wogóle nietrafiony. Nikt się nie bedzie przesiadał w chełmie na pociąg do kijowa a tym bardziej do moskwy.Do kijowa jezdzą juz składy bezpośrednie i sypialne .Jezeli juz to mozna uruchomic pociągi lokalne do kowla z lublina albo chełma ale nie po szerokim torze bo jego stan jest tragiczny/30 km/h /a normalnym ktory dociera do kowla, więc tez nie trzeba by sie było przesiadać na granicy. Do obsługi normalnego toru kolej polska posiada nowoczesny tabor, ktory niedawno zakupila. Chcąc w dodatku uruchamiac pociag po torze szerokim nie mamy taboru i ponadto tabor ten jest czesto stary i w złym stanie, wiec nikt by nim nie jezdził.Ale pomysł uruchomienia pociagu do kowla jest bardzo ciekawy, ułatwilby kontakty miedzy chełmem lublinem i kowlem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 20-tych ubiegłego stulecia postanowiono w Chełmie stworzyć dzielnicę kolejową, przeznaczoną dla 50 tysięcy mieszkańców dzielnicy kolejowej. maslo maslane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Władze Chełma!! Obiecywać nie ważne co ale obiecywać!! Agitacja jak za komuny.. Ale chyba z tego co pamiętam to władze Chełma są z SLD także czego się spodziewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
W latach 20-tych ubiegłego stulecia postanowiono w Chełmie stworzyć dzielnicę kolejową, przeznaczoną dla 50 tysięcy mieszkańców dzielnicy kolejowej. maslo maslane
Zdanie po kropce zaczyna się od wielkiej litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalne połączenie kolejowe z Ukrainą jest realne.Takie połączenie juź było z Kowlem,natomiast Zamościanin niech sobie przyhamuje swoje drwiny wobec SLD.Niech zajmie się kolejnictwem na swoim terenie i władzą w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamościanin napisał:
Brawo Władze Chełma!! Obiecywać nie ważne co ale obiecywać!! Agitacja jak za komuny.. Ale chyba z tego co pamiętam to władze Chełma są z SLD także czego się spodziewać
Nigdy nie byłem za SLD, ale uważam, że Pani Agata zrobiła bardzo dużo dla Chełma.Więcej niż jakakolwiek poprzednia ekipa.Chełm pięknieje.Takiej Pani prezydent Zamość może tylko pozazdrościć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Nigdy nie byłem za SLD, ale uważam, że Pani Agata zrobiła bardzo dużo dla Chełma.Więcej niż jakakolwiek poprzednia ekipa.Chełm pięknieje.Takiej Pani prezydent Zamość może tylko pozazdrościć.
Ta, to jeszcze pochwal się sukcesami miasta. (teledysk?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh napisał:
Ta, to jeszcze pochwal się sukcesami miasta. (teledysk?)
Niuniu Poczytaj trochę historię.Chełm był na mapie jak Zamość to były pola.Zamość to i tak dawna Ziemia Chełmska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Niuniu Poczytaj trochę historię.Chełm był na mapie jak Zamość to były pola.Zamość to i tak dawna Ziemia Chełmska
Co to ma do rzeczy? Chwalisz Chełm jego władze mówisz że Zamość może pozazdrościć to uzasadnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Heh jak nic nie rozumiesz,to i uzasadnienie jest niepotrzebne.Jak masz większy dech to uwielbiaj Zamojskiego za trzech i posłuchaj co myślą mieszkańcy Zamościa o obecnym Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slusznie prawisz Waść...Chełm stolicą księstwa był jak o zamosciu nikt nie slyszal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Chełm to czysta Ukraina i nic więcej . Syf, kiła i mogiła . I tak już zostanie na amen . Ostatnio jak przyjechałem do tego regionu Polski to z przestrachem stwierdziłem , że to trzeci świat !!!!No cóż jacy włodarze taki i region. Żyjcie w obłudzie tak dalej . Obudzicie się kiedyś napewno , ale pewne jest też to , że z ręką w nocniku... Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Północ z Polski jesteś z lublina czuć i widać,że starę spiewkę znów się zaczyna.Chory człowieku przśpij się ,a raniutko idż na cmentarz może tam się opamiętasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na całe szczęście i nie Lublin ale właśnie województwo północne . Bez obrazy , ja tylko skomentowałem to co widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo źle widziałeś,wszystkiego nie obejrzałeś iludzi nie poznałeś.Dla mnie to ściema lubelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Północ Polski napisał:
Na całe szczęście i nie Lublin ale właśnie województwo północne . Bez obrazy , ja tylko skomentowałem to co widziałem
Napisz światowcu gdzie dokładnie mieszkasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na Lubelszczyznie są jak wszędzie rózni . Nie neguje ludności bo moja żona pochdzi z Łęcznej . Mieszkam kolego w Gdańsku - Oliwie . I to żeby nie było , od urodzenia . Neguję tylko to co tu widziałem i oglądam przy każdym przyjezdzie . Drogi, infrastrukurę itp, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Północ Polski napisał:
Ludzie na Lubelszczyznie są jak wszędzie rózni . Nie neguje ludności bo moja żona pochdzi z Łęcznej . Mieszkam kolego w Gdańsku - Oliwie . I to żeby nie było , od urodzenia . Neguję tylko to co tu widziałem i oglądam przy każdym przyjezdzie . Drogi, infrastrukurę itp, itd.
Po co to robisz? Przeszkadza ci to, co dzieje się w Chełmie? Dowartościowujesz się kosztem innych? Byłem w Trójmieście nie raz. Zajmij sie swoimi terenami. Tam też jeszcze jest dużo do zrobienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...