Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Miasto wyremontuje Ceramiczną i Dreszera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2019 r. o 22:17 Powrót do artykułu
Już czwarty miesiąc nowego roku mija, a nie ogłoszono jeszcze ani jednego przetargu na inwestycje z bieżącego budżetu miasta. W kasie podobno czarna dziura i mamy niby uwierzyć w kolejne obietnice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejedźcie się Jagiellońską od ks.Brzóski do byłej "Fabryki Domów" .....Armagiedon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kiedy wreszcie miasto zdecyduje się na dofinansowanie odtworzenia salonu Fiata w Chełmie? Naród spodziewał się zdecydowanych działań na tym polu przedsiębiorczości, ale jakoś ucichło! Czyżby tylko liczyli na poparcie, ale zaniedbywali glos ludzi po wygranych wyborach? Drugi raz nie liczcie na przychylność miejscowych przedsiębiorców sercem oddanych idei wolnej ojczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina jak wjeżdzam do Chełma w kierunku Dorohuska. Takich dziur to jeszcze nie widziałem nikt z tym nic nie robi od tylu lat to jest jakaś masakra. Miasto przez które jedzie się na przejscie graniczne brak słów.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Metalowa jest zakaz ruchu CIĘŻARÓWEK a jeżdżą wielkie z ziemią a policja tylko uwaga pirat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kiedy wreszcie miasto zdecyduje się na dofinansowanie odtworzenia salonu Fiata w Chełmie? Naród spodziewał się zdecydowanych działań na tym polu przedsiębiorczości, ale jakoś ucichło! Czyżby tylko liczyli na poparcie, ale zaniedbywali glos ludzi po wygranych wyborach? Drugi raz nie liczcie na przychylność miejscowych przedsiębiorców sercem oddanych idei wolnej ojczyzny!
 po co komu takie lipne samochody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina jak wjeżdzam do Chełma w kierunku Dorohuska. Takich dziur to jeszcze nie widziałem nikt z tym nic nie robi od tylu lat to jest jakaś masakra. Miasto przez które jedzie się na przejscie graniczne brak słów.........
 To droga krajowa K-12 , więc pretensje należy kierować do GDDKiA w Lublinie na ul. Ogrodowej do dyrektora Mirosława Szweda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już czwarty miesiąc nowego roku mija, a nie ogłoszono jeszcze ani jednego przetargu na inwestycje z bieżącego budżetu miasta. W kasie podobno czarna dziura i mamy niby uwierzyć w kolejne obietnice?
 A niby po co. Skansen to skansen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...