Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Na dojazdówce mają dziury jak kratery, a miasto ogłosiło koniec remontów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2019 r. o 12:27 Powrót do artykułu
Chełm to jedna wielka dziura. Po kolejnej zaliczonej dziurze już myślałem że mi zawieszenie poszło. Myślą że jak połatają na głównych to już ludzie będą się cieszyć, a na bocznych syf. Ciekawe czy Banaszek będzie oddawał za naprawy aut? PIS tyle obiecywało, Kaczyńskiego wożą na jakieś pikniki a dziury jakie były takie są. WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dziury, jakie dziury? Dziury powinny być na wylot, a te jeszcze takie nie są - nie widać kuli ziemskiej z drugiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam dziury w ulicy, ważne, że pińcset dajo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej zaraz ale prezydencik młodzieniaszek z pisu wybrany i co??? Miękka rozklapicha nie prezydent. Chełm to umieralnia. DOSŁOWNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok będzie referendum w sprawie odwołania tego całego prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś redaktorku trafił słuchacza, ta dziura nie jest nowa, ma już kilka ładnych lat. Nagle teraz komuś zawadza, gdy toczy się batalia o remont całej Rejowieckiej i reszty 12. A gdzie był ten Pan Bronisław jak robili nawierzchnię na tym odcinku, wtedy wystarczyły by przysłowiowe 2 łopaty. Zresztą całe dojazdówki, są w opłakanym stanie i czekają pilnego remontu, jak większość 12 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem mieszkańcem Chełma ale miałem okazje 29 czerwca pobiec Półmaraton ulicami tego miasta. Trasa wiodła w większości przez ulice poza centrum. To jaką tam nawierzchnię zastaliśmy ( miejscami to wręcz jej brak) jest przerażające. Sukcesywnie jeżdżę po różnych biegach ulicznych i tak złego stanu ulic nie widziałem nawet w mienijszych miastach powiatowych naszego województwa. Wstyd dla włodarzy, którzy dopuścili do tego stanu i którzy go obecnie bagatelizują .... a mieszkańcom szczerze współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie "dobra" zmiana :)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwiniacie tego nowego prezydenta a czy pani fisz robiła drogi?bo chyba z dnia na dzień tak się nie zapadły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejsce drogi są ubezpieczone - nie ma problemu z odszkodowaniem - sprawdzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co latac jak zaraz beda od podstaw robic caly odcinek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok będzie referendum w sprawie odwołania tego całego prezydenta
 Dopiero za rok? Jutro zróbcie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah co to za puste gadanie - tu gdzie są dziury Rejowieckiej nie remontowano od lat dziewięćdziesiątych. Dojazdówek zaś nie poprawiano NIGDY i każdy z Chełma to wie. Czas to znienić, bo remont ruszy albo za rok, albo za dwa albo ... nie za naszego życia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banaaszek młody , Fiszowa to była stara jak zaczynała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...