Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Nerwowo w godzinach szczytu. Kolizja spowolniła ruch w centrum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2020 r. o 07:34 Powrót do artykułu
Ha ha xd centrum chelma Piłsudskiego i 10 minut korki , Dowcip roku 2020 póki co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem, że nad ul. Świerczewskiego ciąży jakieś fatum. Niezbyt często przyjeżdżam do mojego rodzinnego miasta, ale właśnie ten ciąg komunikacyjny wydaje mi się być obciążony szczególnie nieokrzesanymi kierowcami w swoich "bolidach"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony... Jesteś bo to już Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego! Nie pamiętasz! Przed wojną tak się nazywała i powróci o do tej nazwy, oj...juz dawno... A ty co...kimunynsir zachciewa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy Piłsudskiego to centrum Chełma? Tak się może wydawać tylko komuś, kto mieszka w jakiejś Wólce Pierdziałkowskiej i jedyne co robi w Chełmie to załatwia sprawy w gmachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...