Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Nietypowa przebudowa kamienicy budzi kontrowersje

Utworzony przez retarded^2, 27 lipca 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Nareszcie pojawiło się coś innowacyjnego ale od razu wielkim "koneserom zabytków" sie nie podoba...jasne najlepiej dalej tynkujmy każdy dom i malujmy go na sraczkowatą morele(typowo Polska wizja budynków)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Innowacja innowacją, ale to "coś szklane" zupełnie nie pasuje do zabudowy tamtej okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi sie nie podoba. niestety. zwróciłem uwagę przejeżdżając ostatnio i dla mnie się to po prostu "gryzie". pamiętam jak konserwator zaciekle bronił kilku innych zmian w mieście a tu prosze... taka niespodzianka. a zaraz przeczytamy że CBA szuka w Antro jak to się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot zadupie ! Podobałoby się gdyby pokryli budynek słomą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, czuje twórczość nowobogackiego peowca ze słomą po uszy. Nigdy się biedak nie dowie dlaczego oszpecił miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry projekt. Nowoczesna wstawka nie koliduje ze stara architektura, nie przytłacza budynku w zaden sposób, charakter ogólny całosci został zachowany. Brawo dla projektanta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAVO! Świetny projet, ta szklana tafla wydobyła bryłę kamienicy z nieciekawego tła, które tłamsiło budynek. Szklana piramida pod Luwtem nie podoba mi sie, ale to rozwiązanie jest lepsze od sexu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mi sie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszpecił Ta przebudowa przerwała nudę na waszym chełmskim rynku!!!! To zestawienie starego z nowym jest śwetne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek zyskał na wyglądzie. Mnie się bardzo podoba, super! Łączenie starego z nowym daje przyjemny dla oka efekt, interesuje mnie wnętrze budynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniały pomysł; ożywia chełm - bywam w nim kilka razy w tygodniu. gdybyż jeszcze coś zrobili z tym strasznym skrzyżowaniem koło pks (wraz z samym pks...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, wygląda świetnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie tak, popieram, trzeba łączyć zabytki z nowoczesnoscią, Tak trzymać Pani Konserwator z Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retarded^2 napisał:
Nareszcie pojawiło się coś innowacyjnego ale od razu wielkim "koneserom zabytków" sie nie podoba...jasne najlepiej dalej tynkujmy każdy dom i malujmy go na sraczkowatą morele(typowo Polska wizja budynków)...
Ci wszyscy "koneserzy" sztuk niebywalych albo zapopmnieli, jak Chelm wygladal 25-30 lat w stecz, albo wychowywali sie w strzecha krytych chatach okolicznych wsi! Rodowici mieszkancy tego miasta (nieliczna juz grupa) pamietaja Pilichonki, Kolejowa...pola na Pilsudskiego (Swierczewskiego) i wiele innych "perelek"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki trend w budownictwie widziałem dwadzieścia kilka lat temu we Wiedniu w okolicach katedry św.Stefana.Nie bójcie się chełmianie nowości.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Pan Redaktor należy do bardzo niedoinformowanych osób. Projektantem przebudowy dawnego Empiku jest Pan Tadeusz Malinowski a nie Pan Marek Zajdek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...