Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Odnowią stary parking

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2017 r. o 12:22 Powrót do artykułu
tyle grosza w jakiś parking dla nowobogackiej chołoty chce komunistyczna władza przekazać aby swoim dac zarobić.... jak autobusy chcą przyjezdzac to niech sami placa za miejsce. Mieszkancy bez tych sobie poradzą. Aby przezyc do nowych wyborów i pogonić tych antypolskow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlszewiku zmykaj stąd, bo wstyd robisz sobie i sobie podobnym burzycielom miast polskich. Jako wyborca PiSu nie widzę nic zdrożnego w tej inwestycji. Parking znajduje się przy głównym ciągu komunikacyjnym. Znajduje się blisko centrum (3 min drogi pieszo). Jest to też ruchliwy pieszy rejon. Często uczęszczałem tamtędy do II LO, a później na dworzec Chełm Miasto. Byłoby wspaniale, gdyby ów park objęto monitoringiem. Wieczorem nigdy przez niego nie przechodziłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie było takiej fuszerki jak na Wojsławickiej i Hrubieszowskiej. Asfalt z wybojami po remoncie...tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako wyborca PiSu nie widzę nic zdrożnego w tej inwestycji. Parking znajduje ....ty masz tyle z PiS co ja z PZPR i ZSL i PO razem do kupy! Chamstwo niszczy dziedzictwo wypracowane przez pokolenia i ty się podszywasz pod jedyna Polską partie! Do podziemi jest wejście na Lubelskiej a nie tam gdzie chcą robić parking. Kto normalny by chciał iść tyle drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO NIE LUBI LUBELSKIEJ??? chyba cała władza, chodniki z 1945 roku a oni w centrum nad Ucherka budują cuda niewidy PARANOJA I GŁUPOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj przydałoby się dokonać małej konserwacji, żeby nie stał odłogiem i dalej nie niszczał. mieszkańcy powinni mieć gdzie pozostawić swoje pojazdy, a obecnie bywa to co najmniej kłopotliwe. w takie miejsca naprawdę warto inwestować, bo wszędzie ich brakuje, a pojazdów nie ubywa - wręcz przeciwnie. u siebie w modlinie na szczęście nie muszę zmagać się z takimi dylematami. pod ręką mam co najmniej kilka dobrych parkingów z uwagi na bliskość lotniska i bardzo sobie chwalę korzystania z nich, a szczególnie z ***fortparking.pl/ który zawsze był moim faworytem w kwestii bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...