Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro cena jednego opakowania papierosów jest absurdalnie wysoka -to należało by wprowadzić do obrotu mniejsze opakowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc placil podatki bo nabijal to na kase a oni sie i tak przywala do niego ze oszukal skarb panstwa> rownie dobrze mozna uwazac ze wodka sprzedawana w barach na kieliszki jest tez bez znaku akcyzy i jest oszustwem skarbowym. Polska kraj absurdów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKIE MI RZECZY. jeszcze 15-20 lat temu to była norma zwłaszcza w kioskach w okolicach szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi nowość. W pobliskich wiejskich sklepikach cały czas tak jest - pijaczkowi łatwiej jest wysupłać 70 groszy "na sztukę" niż na całą paczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi nowość w lublinie jest pełno takich miejsc gdzie są papierosy na sztuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Izbę Celną i PIH do Hrubieszowa pod jaki kolwiek market. Całe tabuny Ukraińców sprzedają papierosy i alkohol z przemytu. Nie mozna spokojnie wejść do sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papierosy na sztuki sa sprzedawane w sklepach i mordowniach moze od lat 90,przewaznie kupują ci co od rana zbierają na szklankię wina i papierosa,u mnie taki papieros kosztuje 1zł.najbardziej dziwi mnie i śmieszy że wszyscy o tym wiedzą tylko nie pan szymon z PIH ,biedny człowiek taki niedoinformowany,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na wsi i w każdej okolicznej również są papierosy na sztuki po 70 gr, Ale gorsze jest spożywanie alkoholu nie tylko w obrębie sklepu ale i w środku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Izbę Celną i PIH do Hrubieszowa pod jaki kolwiek market. Całe tabuny Ukraińców sprzedają papierosy i alkohol z przemytu. Nie mozna spokojnie wejść do sklepu.
  no i dobra, i wuj ciebie to obchodzi, sprzedają nie kradzione, jak teraz za pieprzenie się i leżenie maja dawać kupę forsy to ci przynajmniej stoją i marzną i sprzedają to co najpierw kupili 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papierosy na sztuki sa sprzedawane w sklepach i mordowniach moze od lat 90,przewaznie kupują ci co od rana zbierają na szklankię wina i papierosa,u mnie taki papieros kosztuje 1zł.najbardziej dziwi mnie i śmieszy że wszyscy o tym wiedzą tylko nie pan szymon z PIH ,biedny człowiek taki niedoinformowany,
  teraz nie będą żebrać bo rząd tj. podatnicy damy im po 500 zł na dziecko, a oni mają po kilkoro tych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam oj tam .... a u mnie na osiedlu ( Bronowice ) starsze panie sprzedają papier toaletowy na listki . Tylko faktur Vat nie chcą wystawiać !!!! Babsztyle jedne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie w mieście baby dają za pieniądze, bez akcyzy i też nie odprowadzają podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej w kiosku przy targu też na sztuki można kupić.. Nawet nieletnim sprzedają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie na przeciwko zamku przy przejściu dresy sprzedają nie legalne papierosy legalnie, w kamerach i policji obok też to nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej w kiosku przy targu też na sztuki można kupić.. Nawet nieletnim sprzedają
  Każdorazowo jestem pytany o dowód kupując tam paczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PRAWDA!!! Za uczciwego sprzedawce POlicja Wie jak sie zabrać, ale za HANDEL PAPIEROSAMI Przy przejściu NOVA W LUBLINIE NIE WIEDZĄ. Tego nie widzicie czy nie chcecie zobaczyć? ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na giełdzie na Hutniczej w Chełmie przy wjeździe stoi facet z wąsem i też sprzedaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać w Polsce po staremu. Uczciwemu sprzedawcy za sprzedaż na kasę fiskalną pewnie wlepią te 2000 złotych mandatu, a podejść do upierdliwych dresów u wejścia targu to już odważna i praworządna "władza" nie ma tupetu? Po co? By na cywilu gębę obili? Niech płaci sklepikarz, który nie stosował się do nieżyciowych przepisów na Zielonej Wyspie. Prawda jest taka, że ludzie z biedy muszą kupować po sztuce oryginalne pety. A skoro ktoś twierdzi,,że pojedyńczej sztuki nie da się bez akcyzy rozpoznać od podróby... To co za szajs na legalu wciskają? Ten sam? Filuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PRAWDA!!! Za uczciwego sprzedawce POlicja Wie jak sie zabrać, ale za HANDEL PAPIEROSAMI Przy przejściu NOVA W LUBLINIE NIE WIEDZĄ. Tego nie widzicie czy nie chcecie zobaczyć? ?????
dementuje te pogłoski. Chłopcy w dresach oferują inne usługi.. dla starszych pań przede wszystkim.. Ale i jak pan ładny się trafi to też nie pogardza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej całkowicie zakazać produkcji papierosów i po sprawie ... ludzie będą zdrowsi - już pomysłów jak ludziom dopiec urzędasy maja coraz więcej - ośmieszania się wymiaru sprawiedliwości też nie ma końca - przykładowa babcia z demencją przed sądem bo wzięła z półki w sklepie bułkę za 30 groszy - skandal za skandalem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...