Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm. Pożar w celi chełmskiego więzienia. Cztery osoby trafiły do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2019 r. o 15:50 Powrót do artykułu
świadectwo ***mieczducha888.blogspot.com/2019/10/jezus-bog-zywy-nie-przekresla-nawet.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieli materacy? Niech śpią bez nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedziałem 12 lat w Rawiczu i 6 lat we Wronkach, teraz pracuje, mam gospodarstwo 37 ha, nowoczesny sprzęt pozostawie to bratankowi. Takich jak ja co wyszli na ludzi opuszcza cele 1 proc, system penitencjarny jest dziwny, odnajduja sie w tym tylko cwaniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejstwu to się w duupach powywracalo bo jest za dobrze w wiezieniach pewnie skargę napiszą na oddziałowego ze za późno przebiegł z gaśnica i spalił się telewizorek wydarzenie na skalę światową. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpalili z nudów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty z nimi!!! Niech zapracują na spalony materac i na nowy jak chcą na czymś spac...darmozjady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co trzeba mieć w głowach by coś takiego robić? narażając zdrowie i życie innych.... oczywiście pytanie retoryczne.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze im życie trzeba ratować....brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakazac im palic fajek przez miesiac wszystkim ot beda zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam paru Twoich ziomków co na dzień dobry powinni ich zamknąć, pijaństwo, jazda po alkoholu znęcanie się nad rodziną gwałt na żonie zastraszanie. Tacy wyznawcy Jahwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIT-  głupi i tępy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...