Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Remontują balkony kamienicy Icka Sztula

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2019 r. o 18:42 Powrót do artykułu
a co Icek wraca???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj, to chełmskie goje wyremontują za frajer kamienicę Ickowi Sztulowi i on sobie będzie tam spokojnie mieszkał i mieszkał . A jak on przestanie mieszkać to będzie tam mieszkał Chaim a po Chaimie Salci a po Salci................. Ja też bym tak chciał żeby i mnie ktoś wyremontował dom ....... remontowałem łazienkę, zapłaciłem za wszystko 12 tysiaków , żeby jakiś Żyd chociaż jedną umywalkę mi sprezentował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny dźwig Star ,, pszczółka " bardzo mało ich zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że wreszcie wzięli się za rewitalizację nielicznych już w mieście zasobów kultury materialnej. Projekt przeleżał w biurkach urzędników niemalże 4 lata, a jedynie inwestycja w "Park Wodny" nie pozwalała na realizację. Pozwolę sobie podpowiedzieć obecnemu naczelnikowi grodu nad Uherką , że kosztorys także gdzieś się kisi, tylko należałoby go odszukać i zweryfikować ceny.... Znajdziecie również plany odnoszące się do całej ul. Lubelskiej począwszy od murów okalających "Górkę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyzby za parę lat uchodzcy z izraela do chelma zawitali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd czytać ten hejt .... drodzy chełmianie nie zapominajmy, że kiedyś to były czyjeś domy. Remont i rewitalizacja jest ważną częścią dbałości o historię naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdzielę ale inwestycja . BRAWO CHEŁM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remontujcie, remontujcie:) A jak wyremontujecie będziemy mieli po co przyjść:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO MIESZKANIE JÓZKA G. Z FIRMY FUNDAMENT ul.SZPITALNA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...