Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Rodzina w szoku. Siedzieli w domu, kiedy do środka wpakował się złodziej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2019 r. o 15:55 Powrót do artykułu
"Głupcy z Chełma" to nie fikcja literacka Signera - to rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...wpakował się złodziej" co za analfabeta pisał ten tytuł? Rozumiem, że można nie mieć skończonej edukacji podstawowej, ale w zawodzie dziennikarza chyba obowiązuje jakiś minimalny poziom kultury słowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukradł coś? Może domniemanie niewinności nakazuje nie używać słowa "złodziej"? Rzecznik Praw Obywatelskich postawi was do pionu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia PIS uczy nas tolerancji i miłości do drugiego człowieka, a tu proszę, od razu - złodziej. A może ten Pan był głodny, spragniony, a ta kobieta nie miała już siły iść dalej ? Trzeba pomóc bliżniemu. Pomoc rządu chyba czegoś uczy, prawda ? Bierzmy z rządu przykład bo to dobry przykład i pomagajmy zbłądzonym i potrzebującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi się tak włamał - po obezwładnieniu przynieśli rodzice 10 tysi abym po policję nie dzwonił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac nie znał nauk Balcerka :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha chce się przeprowadzić z Warszawy do Chełma. Czy mi to kiedyś dzieci wypomną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina w szoku ????????? Nie wydaje mi się żebym był w szoku Panie redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale śmieszne żalosni internauci .Katolica holota .Ciekawy jestem waszych min w swoim domu w takiej sytuacji . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...