Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Szykują łóżka dla zakażonych. Pawilon B szpitala jest gotów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2020 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Piękny budynek na zdjęciu!!! Będzie extra oddział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że namiot obroni miasto przed wirusem, dlaczego nie zaczną od zamknięcia granic ilu musi umrzeć nim to zrobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zakałd pogrzebowy tuż obok wspaniała perspektywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział właśnie tam się mieści i w takim stanie jest od lat. Piękna ilustracja dbałości władz każdego szczebla o ochronę zdrowia. Ale limuzyny są? Są. ZUS-u śliczne siedziby i szkolenia Bóg wie gdzie? Również. Grom kasy na Rydzyjko czy TVP? Nie ma sprawy! 500+? 13, 14, 15-ki, inna kiełbaska wyborcza? Pewnie! A co gdy nawet na zwykła biegunkę zachorujesz? No to wtedy cisza... Może modlitwa albo program w TVP Ci ulży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan niektórych oddziałów chełmskiego szpitala to odrębna kwestia. Jako osoba, która w ostatnim czasie miała nieprzyjemność obcowania z tym szpitalem, mogę potwierdzić, że niektóre oddziały są w opłakanym stanie. Plus personel, który chyba za kare musi tam pracować, bo z powołaniem to nie ma nic wspólnego. Myślę, że nawet zastrzyk finansowy, by nic nie pomógł, bo pieniądze by się rozeszły, a podejścia pracowników do pacjentów nie zmieniły. Pozdrawiam pulmonologie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno temu wyprowadziłem się z Chełma i jeszcze pamiętam jak to jest w tym szpitalu. Lekarze to PANICZE łącznie z pielęgniarkami......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można odwiedzać no to umrą z głodu pacjenci ale dają za to wodę i twierdzą że można żyć bez jedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A testy na korono wirusa już są czy nadal brak jak brak to w jaki sposób zweryfikować liczę osób zarażonych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę nikomu trafić do tego szpitala, budynek wewnątrz, jak za czasów Gierka, personel tragiczny, ludzie w ciężkim stanie są tam przewożeni pielęgniarki zostawiają kieliszek na, stoliku widząc że człowiek nie jest w stanie po niego sięgnąć i idą osobiście gdy poprosiłam pielęgniarkę o pomoc w przebraniu osoby leżącej usłyszałam ale tak to nie będziemy rozmawiać.więc jak je prosić na, kolanach? Gdy zadzwoniłam po pielęgniarkę widząc że osoba mi bliska, traci przytomność usłyszałam ale pacjent oddycha to po co Pani po mnie dzwoni... Skargi nic nie dały bo to są panie w wieku przed emerytura i trzeba, je zrozumieć tak usłyszałam idąc na, skargę. Nie życzę nikomu tego co widziałam w tym szpitalu. Pielęgniarki są bezkarne... A teraz, każdy z nas może, w tej kryzysowej sytuacji tam trafić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pani" zniesmaczona" naprawdę tak źle ocenia Pani pobyt czy też kontakt z oddziałem pulmonologii? Jeśli miała Pani jakieś zastrzeżenia wystarczyło to zgłosić, pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem tak źle wspominam, zgłoszenie nic by nie dalo, należałoby zawiązać jakieś stowarzyszenie osób poszkodowanych (pod różnymi względami), mieć dobrego prawnika itd... poza tym to nie zmieni podejścia personelu do pacjentow i ich rodzin. Jednak dziękuję za cenną radę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lozka nie radzilabym.A o opiece to szkoda gadac. Umieralnia wykanczalnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie...pielęgniarki...jak ktoś napisał niżej - zero jakichkolwiek czynnosci, które wykraczają poza podaniem leków zapisanych w karcie. Sam starszy personel, może nie ma już sił i odlicza do emerytury, ale jakieś podstawowe zasady empatii i dobrego wychowania powinny obowiązywać, a z tym w chełmskim szpitalu krucho. Strasznie przykre to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda byłam świadkiem pewnej sytuacji serce ściska to nie są pielęgniarki to są panie po szkole uważające jakoby pokończyły conajmniej kilka fakultetow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyr Ćwik powinna lepiej przyjrzeć się swoim kadrom, a nie tylko ścigać pod kioskiem na parterze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwik jest tu tak samo jak banaszek marionetką nic nie zrobią dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do szpitala władze w tym marnymb mieście Chełmie a jeszcze marniejszym postępie medycznym gdzie dr Kiwinski musi zarabiać na estetycznej, bo nie da się inaczej wyżyć bo normalnie kolejki i beznadzieja i zero zero zrozumienia i pacjencie czekaj i umieraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tak wiele do zrobienia że dyrekcja chowa głowę w piasek i będzie tylko przez kilka najbliższych miesięcy brak pobory imitujac pracę. To syzyfofa praca praca u podstaw, nie do przeprowadzenia z chełmskim tlumokkiem szpitalnym. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie też ścigała kadrę medyczną za kupowanie w sklepiku kanapek. Te dwie to koleżaneczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie idziemy do Kościoła !!! Stop rozwojowi epidemii!!! Pamiętajmy co się stało w Korei!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...