Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panele yupiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medal dla psa za odwagę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze psina by zginela przez jakiegoś psychola bo nikt normalny nie targa sie na swoje życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa uznania i szacunku dla funkcjonariuszy z SOK i przede wszystkim psiego funkcjonariusza - Amora (imię psa podane w reportażu na temat tego wydarzenia w Polsacie). Dzięki takim ludziom świat zmienia się na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś późno info po 3 dniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amor szacun dla ciebie dla Twojego przewodnika też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaka wydal komende temu psu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według tego co mówił funkcjonariusz SOK w reportażu Polstau, komenda dla psa była jedna: Bierz go! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie okreslajcie kogoś mianem idioty!ludzie tyle się mówi o depresji a wciąż tyle hejtu!może zamiast oceniać w necie warto komuś pomóc w swiecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywacie odiotom czlowieka co chce popelnic samobojstwo dopoki was nie spotka taka tragedia.zal mi niektorych z was zero empatii zero wszystkiego!! Dno i jeszcze raz dno!!! Jezeli pies mu uratowal zycie to widocznie ma zyc !!! Dostal szanse od Boga !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pies nie odniósł żadnych obrażeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jujek jesteś żałosny. Wstyd mi za ciebie. Oceniasz i wydajesz wyroki. Jakim prawem ? Kto ci dał takie prawo oceniać innych? Depresja jest chorobą . Takich ludzi jest coraz więcej. Niestety przepełnione oddziały szpitalne i brak opieki psychiatrycznej nie sprzyja poprawie tej sytuacji. Jak jesteś taki mądry to zrób coś aby to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amor kawał psa , niezły byczek , powalił by chyba każdego , szkoda że nie napisali co z psem czy on zdążył przed lokomotywą , bo jego psie życie , jest równie ważne co nasze ludzkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kiedyś też bym tak zareagowala jak Ci bez serca hejterzy,ale mój syn ma depresję czego nugdy bym się nie spodziewała i nikt kto tego nie doswiadczył nie ma pojęcia o czym mówi.Samej ciężko mi to ogarnąć i pomóc synowi,to choroba tych czasów i obawiam się że będzie jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe jak pies "zrzucił" człowieka?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twojego wpisu wynika, że zaliczasz się do tych co mogą zatruwać powietrze na tej ziemi. Normalnie wybraniec. A tak naprawdę kawał drania beż odrobimy empatii dla drugiego człowieka. Karma cię dopadnie, zapamiętaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies nie ucierpiał miałam przyjemność co widzieć 4 stycznia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ten pies to Lampo , pies który jeździł koleją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam forum Zaburzeni.pl dużo wskazówek jak z tego wyjść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samobójca będzie ponownie próbował się zabić, dobrze że dla niego ani człowiek ani pies nie zginął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...