Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jujek jesteś żałosny. Wstyd mi za ciebie. Oceniasz i wydajesz wyroki. Jakim prawem ? Kto ci dał takie prawo oceniać innych? Depresja jest chorobą . Takich ludzi jest coraz więcej. Niestety przepełnione oddziały szpitalne i brak opieki psychiatrycznej nie sprzyja poprawie tej sytuacji. Jak jesteś taki mądry to zrób coś aby to zmienić.
 Skoro są przepełnione to chyba lepiej żeby pies nie zdąrzył,gdzie by kolejnego swira mieli ulokować?Na kozetce w kiblu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś w tym szmatławcu bawi się w usuwanie komentarzy...taki pan życia i śmierci opinii czytelników...komuna wraca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywacie odiotom czlowieka co chce popelnic samobojstwo dopoki was nie spotka taka tragedia.zal mi niektorych z was zero empatii zero wszystkiego!! Dno i jeszcze raz dno!!! Jezeli pies mu uratowal zycie to widocznie ma zyc !!! Dostal szanse od Boga !!!
Jak generalnie się z Tobą zgadzam, to z tą drugą szansą od Boga przegięłaś. Dostał szansę od SOK-istów. Po co mieszac do tego Boga? Równie dobrze można by było napisać, że to Bóg go prowadził pod lokomotywę, prawda? To tak, jak z ludźmi wyleczonymi w szpitalach - opłacają msze dziękczynne. To trzeba było nie blokować miejsc w szpitalach, tylko się modlić, skoro uważają, że to zasługa Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest pies a nie te szczury w blokach, co tylko srać potrafią i szczekać po nocach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, jeśli siebie samego zatraci lub szkodę poniesie? " - Ewangelia Łukasza 9:25 Biblia Warszawska __________ GOOGLE : "koniec entropii wspaniała wiadomość dla chrześcijan" ________ "jedni coraz bliżej końca drudzy bliżej wieczności część 2 - najważniejsze pytanie życia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUS - PASY , DROGI DLA ROWERÓW , HULAJNOCIĄGI A GDZIE PRZESTRZEŃ ZDROWOROZSĄDKOWA Chyba nie na wschodzie/? toż przecież prowincja !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź do ~K~ Widać że jesteś z religią na bakier bo byś wiedział lub wiedziała że Pan Bóg nigdy człowieka do samobójstwa nie popchnie bo to jest jeden z najcięższych grzechów i Pan Bóg surowo karze takich grzeszników po śmierci potępieniem. To szatan wciska ludziom takie myśli do głowy że są nic nie warci że nikt ich nie potrzebuje i nikt nie kocha a zwłaszcza Pan Bóg i robi to po to aby pozyskać jak najwięcej dusz dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź do ~K~ Widać że jesteś z religią na bakier bo byś wiedział lub wiedziała że Pan Bóg nigdy człowieka do samobójstwa nie popchnie bo to jest jeden z najcięższych grzechów i Pan Bóg surowo karze takich grzeszników po śmierci potępieniem. To szatan wciska ludziom takie myśli do głowy że są nic nie warci że nikt ich nie potrzebuje i nikt nie kocha a zwłaszcza Pan Bóg i robi to po to aby pozyskać jak najwięcej dusz dla siebie.
Tak, masz rację, ale tylko do momentu, w którym się w to wszystko wierzy. Masz jakiś dowód na istnienie Boga (i szatana)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedy pies mógł zginąć przez jakiegoś oszołoma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie  tak ja też mam syna co jest chory na tą straszną chorobę i nikt nie powinien się wypowiadać na temat jak nie wie jak ciężko z nią żyć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro istnieje Bóg i istnieje Szatan...i są to byty wyzsze,ktorych nie ogarniamy umyslem...To skad wiemy,że Bog i szatan to nie ta sama osoba tylko roznie postrzegana przez wyznawców w zaleznosci od moralnych i etycznych niuansow potrzeb danej chwili?Nic nie wiemy czy istota wyzsza podlega klasyfikacjom wymyslonym przez czlowieka i obowiazuje ja cos takiego jak moralnosc?Może ta sama istota(o ile istnieje)w danej chwili zupelnie chaotycznie popycha ludzi do dzialan szlachetnych a innych do dzialan niemoralnych?I moze wlasnie dla jednych jest Bogiem a dla innych Szatanem?Są pytania na ktore czlowiek nie jedt w stanie odpowiedziec niezaleznie od tego czy beda sie nad tym glowili naukowcy czy teologowie...po prostu.Ludzie wymyslili dla samych siebie religie i sprawa wiary jedt raczej bardziej problematyczna niz wyjasniajaca cokolwiek.Tyle ze wiekszosc ludzi nie radzi sobie ze samoswiadomoscia i potrzebuje przewodnika w postaci wiary.Puki nie wlaza z butami z tym w czyjeś zycie...to jedt to ich osobista sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W d... z tym żulem. Czy z psem wszystko w porządku powinniście napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt pisowskiej zmiany,rzygać się chce od tego ich "dobrobytu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pi to nowa cyfrowa waluta opracowywana przez grupę doktorów Stanforda. Dołącz się, aby zdobyć Pi i pomóc w rozwoju sieci. Aby dołączyć do Pi, skorzystaj z tego linku ***s://minepi.com/pavvo i użyj mojej nazwy użytkownika (pavvo) jako kodu zaproszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies szedl pod pociag? Tak wynika z tytulu. Pewnie stary byl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Depresja to straszny i cichy zabójca... Trzeba takim osobom pomagać a nie hejtowac w internecie. Ten chłopak jest w wieku mojego młodszego brata. Jak pomyślę, że to mogło spotkać jego ogarnia mnie panika...  Wielki szacunek dla panów strażników za zachowanie zimnej krwi i szybkie działanie! Oby wszyscy umieli podjąć tak szybką i właściwą decyzję w kryzysowej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...