Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A prawda jest taka,ż e na cała s12 nie ma najmniejszych szans realizacji, a obwodnica Chełma ma maltkie szanse choćby ze względu na opóźnienia w przygotowaniu inwestycji, brak decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władzunia narobiła tyle rajwachu w mediach, co to się nie nabuduje ze środków unijnych, a wystarczy wejść na stronkę GDDKiA - stan budowy dróg i tam dokładnie widać co zbudowano. Większość planowanych dróg oznaczono w kolorze czerwonym ( nic się nie robi ) albo pomarańczowym ( trwa robota papierkowa ) i tylko parę odcinków na żółto ( coś się buduje ). Praktycznie nie został zamknięty żaden odcinek drogi przez Polskę ani z północy na południe, ani ze wschodu na zachód, a przecież z tych funduszy korzystamy już od kilkunastu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żeby dziurę zalepić na moście to już nie trzeba pisać do gddkia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co w starostwie siedzi tyle urzędników . zamiast przeglądać portale spolecznosciowe mogliby sledzic co w trawie piszczy i szybko dać znak starostom którzy  w tym czasie albo balują z radnymi albo na fejsie siedzą z żonami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogo ta obwodnica? Duża część ciężarówek to ruch lokalny np. z cementowni które nie będą korzystać z obwodnicy następne to auta kierujące sie w stronę Hrubieszowa, kolejne auta kierujące się w stronę granicy i tak muszą przejechać przez urząd celny na Hutniczej!!!!. Propaganda przed wyborcza, populistyczne gadanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężarówki do cementowni wyjadą na wężle Antonin na wprost cementowni. Kierunek Hrubieszów ma być obsłużony wg koncepcji wiaduktem koło przejazdu kowelskiego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.