Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Wziął sprawy w swoje ręce i złamany znak odwiózł drogowcom na bazę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2019 r. o 10:16 Powrót do artykułu
" i zaplanowało interwencję w tej sprawie." Podobno już w marcu 2020r mieli go montować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydenta Banaszka ciężko zastać w urzędzie. Zamiast nadzorować podległe jednostki to bumeluje. Chłopakowi chyba już się znudziło. Ale jak wybiera się na prezydenta wyciśniętego chłopca co ma 28 lat to nie ma się czemu dziwić. Myślał że jak jest dobry w gry strategiczne to i miastem da radę zarządzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie , przetarg trzeba ogłosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm to stan umysłu. Miałem kiedyś stamtąd kochankę-mężatkę. W każdą niedzielę śpiewała w chórze kościelnym i do tego samego mnie namawiała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jeżdżę po Polsce to takiego dna drogowego, tak tragicznego stanu dróg jak w Chełmie to uwieżcie, że nigdzie nie ma. Wszędzie pozapadane dziesiątki studzienek, dziury po 30cm głębokości, jak jakiś remont to zero oznakowania. Ja nie wiem jak ludzie to tolerująć, że od lat wybierają tam władze, które nic z tym stanem dróg nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Głupcy z Chełma" (Singer).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes MPRD - do zwolnienia ! Natychmiast ! Jeżeli posiada, to odebrać mu uprawnienia budowlane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm to stan umysłu. Miałem kiedyś stamtąd kochankę-mężatkę. W każdą niedzielę śpiewała w chórze kościelnym i do tego samego mnie namawiała
 Odezwał się mieszkaniec niemającego nic wspólnego z zaściankiem Paryża(o pardon Lublina).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uaktywnienie się s-PO-łeczników na forum swiadczy o nie umieralności systemów komunistycznych. Oczywiście taka drobnostka jak znak dlatego że miastem zarzadza uczciwy Polak co się nie wstydzi Pana boga to trzeba go zaszczuć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uaktywnienie się s-PO-łeczników na forum swiadczy o nie umieralności systemów komunistycznych. Oczywiście taka drobnostka jak znak dlatego że miastem zarzadza uczciwy Polak co się nie wstydzi Pana boga to trzeba go zaszczuć!
 CZYLI CHCESZ POWIEDZIEĆ,  ŻE W CHEŁMIE JEST WSZYSTKO OK, SĄ BARDZO DOBRE DROGI, MIASTO PRĘŻNIE SIĘ ROZWIJA. TYKO ZAZWYCZAJ TO SZCZEGÓŁY ŚWIADCZĄ O OGÓLE. JEŻELI W CHEŁMIE JEST PROBLEM Z DECYZYJNOŚCIĄ I ZAŁATWIENIEM W TAK BŁACHEJ SPRAWIE TO TRUDNO MI SOBIE WYOBRAZIĆ JAK JEST Z PROBLEMAMI CZY DECYZJAMI DUŻEGO KALIBRU... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się głosuje na Jarka k to oto są efek ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy ortograficzne , KIEROWCO, świadczą o Twoim wykształceniu , dlatego komentarz zostaw sobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam coś fajniejszego na odcinku 10 km postawiono 110 znakow do odczytania dla kierowcy i jeszcze slepa droga z pierwszeństwem przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby faktycznie wiedzieli skąd ten znak to śpiewka powinna być taka, ekipa przyjechała zamontować leżący znak, a on oddalił w nieznanym kierunku. Teraz bohaterska milicja ustala wszystkie okoliczności upadku i sposób oddalenia sie z legowiska oraz próbują ustalić czy znak byl trzeźwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Chełmie to firma w której zarządzanie zatrzymało się w XIX wieku. Przez pewien czas mogłem przyglądać się ich pracy gdy układali chodniki z kostki.Przyjeżdżali parę minut po 7 ale z barakowozu po 8 o 10 schodzili na drugie śniadanie które trwało do około 11 a o 14 ich już nie było. Pracowało od 5 do 7 pracowników plus dozorca który stał z rękoma w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...