Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cud się stał nad Uherką.Wielkie dzięki Panie profesorze.Wiele trudności Pan pokonał i niedowiarkom udowodnił.Kto utrudniał w powstaniu uczelni w Chełmie to ja wiem.Chwała dla całego zespołu,źe twardzi i niustępliwi byli w dąźeniu do powstania PWSZ w Chełmie.Dumny jestem i mam nadzieję,ze doźyję, i zobaczę,jak będzie ukończona w całości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Chełmianin~ napisał:
Cud się stał nad Uherką.Wielkie dzięki Panie profesorze.Wiele trudności Pan pokonał i niedowiarkom udowodnił.Kto utrudniał w powstaniu uczelni w Chełmie to ja wiem.Chwała dla całego zespołu,źe twardzi i niustępliwi byli w dąźeniu do powstania PWSZ w Chełmie.Dumny jestem i mam nadzieję,ze doźyję, i zobaczę,jak będzie ukończona w całości.
Nic dodać, nic ująć. Rektor jest wyjątkiem od chełmskiego marazmu, bylejakości i dalekowschodniego tumiwisizmu. Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu zmiany w Chełmie nabierają tempa. Oby tak dalej. Czyżby wynik wyborów był tego wyrazem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby Chełm miał więcej takich ludzi ,takiego pokroju co rektor Zając.Tylko dzięki niemu jeszcze słychać coś o Chełmie.To jest jedyny człowiek,który robi bardzo dużo dla miasta i okolic bezinteresownie. Tylko dlaczego tak mało się o nim mówi i pisze?Oj chyba nie kochają go wszyscy rządzący w Chełmie . Chwała Panu za swoją działalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za propagande oni tu wypisuja. kilkadziesiant osob ma miec prace to sprowadza jakis zydow co by nasza mlodziez od kosciola oderwac, bo ci z tej uczelni i tak nie chodza na swiete msze. nikogo miejscowego i z Chelma do roboty nie wezma napewno. Pelowcy musza dobrze im placic za to ze caly narud i prawdziwych Polakow maja za nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal. napisał:
co to za propagande oni tu wypisuja. kilkadziesiant osob ma miec prace to sprowadza jakis zydow co by nasza mlodziez od kosciola oderwac, bo ci z tej uczelni i tak nie chodza na swiete msze. nikogo miejscowego i z Chelma do roboty nie wezma napewno. Pelowcy musza dobrze im placic za to ze caly narud i prawdziwych Polakow maja za nic
Posłuchaj:Wiara nie zmusza,wiara wzrusza i mówi o Boźym Niebie, dostałeś rozum i wolną wolę,wybór naleźy do Ciebie. Wpierw się zastanów za nim co kolwiek napisześ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Posłuchaj:Wiara nie zmusza,wiara wzrusza i mówi o Boźym Niebie, dostałeś rozum i wolną wolę,wybór naleźy do Ciebie. Wpierw się zastanów za nim co kolwiek napisześ.
Bardzo ładnie, ale COKOLWIEK właśnie tak piszemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Posłuchaj:Wiara nie zmusza,wiara wzrusza i mówi o Boźym Niebie, dostałeś rozum i wolną wolę,wybór naleźy do Ciebie. Wpierw się zastanów za nim co kolwiek napisześ.
Sądząc po bełkocie przedmówcy obdarzenie rozumem nie było zbyt hojne i zastanowienie się nad treścią wypowiedzi powinno być szczególnie głębokie. Z resztą się zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...