Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianie wytańczyli mistrzostwo Polski w boogie

Utworzony przez Gość, 6 marca 2012 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Za wspaniałe i piękne tańce,moje uznanie i gratulacje,dla Chełmskiej tańczącej młodzieży.  Brawo i brawo,a moja taneczna dusza czuje radość i jeszcze raz dzięki za klasę i taneczne wdzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto taka to ta tuskopolska i tak dalej. cholota za jakimis potskokami sie rozglonda kiedy czlowiek co to o wolny kraj cale zycie walczyl i w boga swietego wiary nie poskapi na kawalek chleba ni ma a oni sie rozjezdzaja i kosztuja bog wie ile pieniedzy a czy tak pomysla ze inny tez chce i ma potrzeby na co to komunisci wydaja ten publiczny grosz to juz skandal i kryminal tusko matoly cholerne niszcza i tylko sami do siebie jak jakies grabie grabio i napelniaja kieszenie po co to niby komu zeby tylko nie dac narodowi matoly tylko swoje dzieci rozwoza po swiecie a inne siedza i nic nie maja ojczyzne wolna daj nam wrocic panie wlasnie tak trzeba wolac i do Kaczynskich tez bo to nadzieja na wolnosc co nam druga zmiana zabrala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzal napisał:
oto taka to ta tuskopolska i tak dalej. cholota za jakimis potskokami sie rozglonda kiedy czlowiek co to o wolny kraj cale zycie walczyl i w boga swietego wiary nie poskapi na kawalek chleba ni ma a oni sie rozjezdzaja i kosztuja bog wie ile pieniedzy a czy tak pomysla ze inny tez chce i ma potrzeby na co to komunisci wydaja ten publiczny grosz to juz skandal i kryminal tusko matoly cholerne niszcza i tylko sami do siebie jak jakies grabie grabio i napelniaja kieszenie po co to niby komu zeby tylko nie dac narodowi matoly tylko swoje dzieci rozwoza po swiecie a inne siedza i nic nie maja ojczyzne wolna daj nam wrocic panie wlasnie tak trzeba wolac i do Kaczynskich tez bo to nadzieja na wolnosc co nam druga zmiana zabrala
Szanowny Panie, w życiu spotkałem rożnych dziwaków i nieudacznych frustratów szukających przyczyn niepowodzeń wszędzie tam, gdzie ich naprawdę nie ma! Z sukcesu dzieci i młodzieży należy nam się cieszyć, a nie wylewać (niezdarnie) wiader pomyj na niczemu niewinne istotki. Uważam, ze zdecydowanie bezpieczniej jest wysyłać dzieci na imprezy sportowe i kulturalne, gdzie ich horyzonty maja szanse wykroczyć po za te chełmską siermiężność niż pozwalać młodym chłopcom na bycie ministrantami, a dziewczętom uczestnictwo w pielgrzymkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi zdolni ludzie sukces wytańczyli dzięki swojej ciężkiej pracy,uporowi i wytrwałości w dążeniu do celu.Godziny ćwiczeń kosztem wolnego czasu albowiem jest to pasją młodych ludzi i ich trenerów.Miałam okazję oglądać krótki pokaz taneczny tej młodzieży i oczarowali mnie swoimi umiejętnościami artystycznymi.Jesteście REWELACYJNI W TYM CO ROBICIE.Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. ps.Mądry młody człowiek odnajdzie swoje miejsce nawet w kościele i na pielgrzymce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...