Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmskie atrakcje w ogólnopolskiej telewizji

Utworzony przez 4est, 3 stycznia 2010 r. o 17:54 Powrót do artykułu
bardzo ciekawy pomysł podratulować urzędnikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wiem co pokarzą, katedrę , fontanne dziurawa Lubelska i ruiny stadionu i basenu przy Trubakowskiej, przemytników fajek z bazaru i 2 zapyziałe supermarkety nazwy nie wymienię, hotel Kamena jedyny w mieście i łake chwastów między Lubelska A Lwowska. No i nie odsnieżone ulice pełne błota i chodniki niczyje. Czyli Chełm w pigułce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja wiem co pokarzą, katedrę , fontanne dziurawa Lubelska ruiny stadionu i basenu przy Trubakowskiej, przemytników fajek z bazaru 2 zapyziałe supermarkety nazwy nie wymienię[/quote] W chełmie nie ma katedry - jest bazylika Fontanna dostała nazwę "Lubelska"?? Jest dziurawa?? hmm, boisko nie jest w najgorszym stanie osoby, które są na bazarze rzadko kiedy są przemytnikami. To są handlarze zajmujący się przemyconym towarem hmm - nie wiem, co masz do supermarketów?? Zaiwaniasz w nich po 12h i masz jakiś żal??
Gość napisał:
hotel Kamena jedyny w mieście[/quote] Hoteli jest więcej, chociażby Kozak, Relax... [quote name='Gość' post='212982' date='3.01.2010, 19:27:31']łake chwastów między Lubelska A Lwowska.
między Lubelską a Lwowską nie ma chwastów, uwierz... chyba coś Ci się pomyliło kolego. Na skrzyżowaniu tych dwóch ulic stoi kościół, naprzeciwko jest Plac Konstytucji. [quote name='Gość' post='212982' date='3.01.2010, 19:27:31']No i nie odsnieżone ulice pełne błota i chodniki niczyje.
20.12 (jak kręcili program) akurat na chodnikach i ulicach panował porządek - wszystko się przez Święta rozpuściło. Nie wiem, dlaczego jesteś taki uprzedzony?? Nie pasuje Ci coś tutaj, to postaraj się zmienić... albo wyjedź. W Chełmie mamy naprawdę wiele rzeczy wartych pokazania - chociażby Bazylika i wieża, z której można podziwiać całe miasto, podziemia kredowe, zabytkowa cerkiew... PS. Nie wiem, czy wiecie, ale Chełm jest największym miastem w Polsce, w którym nie ma wieżowców (jedynie wspomniany już Hotel Kamena - 5 pięter, i nowy budynek szpitala - 6 pięter)
Ostatnio edytowany 3 stycznia 2010 r. o 22:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale miasteczko nad Uherka potrzebuje do rzadzenia nie tylko ludzi z jajem ale takze z glowa jak na razie to niczego nie wymyslono, komuna sie wiecznie kloci z pisiorami, platformami i innymi pseudo politykami ktorym sloma z buta wystaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polowcy robio reklame co by to do wyborow ludzi sklucic i nie dac im glosu na piS bo sie boja ministra Kaczynskiego na wysokim stanowisku. ale narud wie z czem sie to je i pogoni te niewyksztalcone sfolocze w diably do roboty. zauwaszcie moji rodacy ze jak minister Ziober wzial pale do renki to i patriotycznej postawy i uszanowania naszego swietego kosciola wymusil. a jak te kaszuby sie do zadzenia wzieli to tylko sromota i bieta w narodzie i w naszej ziemi. kryzys jakis tam wymyslili, bo mysla ze narud glupi i wiare im da, a gdzie pieniondz co to sie narodowi nalezy? kazdy powinien dostac tyle ile potszeba mu na wyzycie i jak Pis mowil, a nie komunisci ze ZOLMO stoja na przeszkodzie i narodowi nie dadza bo sami chco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaku z sąsiedztwa bardzo mi jest przykro ale musze Cię zasmucić! Program pod nazwą "Pojechany łikend” nie jest poświęcony ani boiskom, ani kościołom, ani bazylikom, a już napewno nie Rydzykowi jak byś zapewne chciał. Ten program pokazuje miejsca w których mężczyzna może ciekawie spędzić czas. A co ciekawego można robić w bazylice to już chyba tylko wiesz. A co oni chcą pokazać z tego chełmofonowego miasta to chyba nikt oprócz nich nie wie. No może że jakiś paintball w tych krzakach co kolega wcześniej pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Chłopaku z sąsiedztwa bardzo mi jest przykro ale musze Cię zasmucić! Program pod nazwą "Pojechany łikend” nie jest poświęcony ani boiskom, ani kościołom, ani bazylikom, a już napewno nie Rydzykowi jak byś zapewne chciał. Ten program pokazuje miejsca w których mężczyzna może ciekawie spędzić czas. A co ciekawego można robić w bazylice to już chyba tylko wiesz. A co oni chcą pokazać z tego chełmofonowego miasta to chyba nikt oprócz nich nie wie. No może że jakiś paintball w tych krzakach co kolega wcześniej pisał
program jest tak pojechany,że chyba masz racje z niego sie dowiemy co w CHEŁMIE PISZCZY, ale ja nie widzę sensu promować tego miasta bo tu sie k..... nic nie dzieje. Za pare dni WILEKA ORKIETRA ŚWIATECZNEJ POMOCY i co sie będzie działo?????? znowu bedę musiał jechać do WDK aby dać 20 zł jakiejś zdiwionej panience. MARAZM totalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile pani prezydent zapłaciła za to z miejskiej kasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...