Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
karma go dopadła i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych terenach operował największy bohater w nowożytnej historii Lubelszczyzny , słynny ostatni partyzant Józef Franczak zwany "Laluś" Nie należy się więc dziwić bo tam od zawsze zabawy były ostre w mordę lali a i często strzelali. Na tych terenach tak jest, lubelakom nawet tam nie radzę jechać a już broń Boże dziewczyny miejscowe zaczepiać bo żywy stamtąd nie wyjdzie. Tam mało kto bez orczyka na zabawę idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzial kiedys za darmo i wyszedl a jakas kurwa glupia pisze glupoty i niema zielonego pojecia czy to byl rzeczywiscie gwalt.Ten co napisal ze on kogos zgwalcil to sam byl po gwalcie zrobiony albo jego matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie , że prawda. całe życie na przypale a jego brat też nie lepszy bo w wiezieniu siedzi 
Brat jego siedzi i wyjdzie, nie bedzie sie odwracal plecami tak jak TY, bo ty bedziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona jak ochrona bylem stalym bywalcem kiedys, "Nożo" i reszta, mozna z nimi porozmawiac. Pojedz chamie na inna dyskoteke to szybciej wyjdziesz niz wejdziesz. Najebales sie slabego towaru i nie wiesz co piszesz. jak "Zenek" przyjedzie to bede i ja, bo dawno nie bylem. pozdr dla Noża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie dzieje się to samo. Czy to dyskoteka czy klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam niestety i to dobrze. Chłopak nie był święty,brata też miałam okazje poznać.. Historia jakich wiele,ojciec pił...oni wzorca nie mieli. Młodo wpadł,ale jego żona to dobra,spokojna dziewczyna,ktòra mimo wszystko chciala mieć męża w domu. Jego syn to spokojny chłopiec,bardzo grzeczny i poukładany. I ich mi tu najbardziej szkoda,bo to "namaszczenie" na cale zycie. Nie był idealny, lubil i wypic i sie zabawic, panienki, alkohol i przypaly. Mimo wszystko zginał w strasznych meczarniach,moze zyl jeszcze tylko zamarzl bo nikt mu nie pomogl.. Jak dla mnie to przerazajace. Moze i dostal za swoje..ale to czlowiek. On chyba nikogo nie zabil..wiec na smierc sam nie zasluzyl.. Troche jak w jakims filmie i przeraza mnie fakt,ze to stalo sie tak blisko.. Modle sie za rodzine..o spokoj i sile dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam jeszcze jenego na wyrok śmierci :D elo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie te dyskoteki. Wóda, amfa, trawka itp.... a potem jeden nie tak się spojrzał i go zabili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych terenach operował największy bohater w nowożytnej historii Lubelszczyzny , słynny ostatni partyzant Józef Franczak zwany "Laluś" Nie należy się więc dziwić bo tam od zawsze zabawy były ostre w mordę lali a i często strzelali. Na tych terenach tak jest, lubelakom nawet tam nie radzę jechać a już broń Boże dziewczyny miejscowe zaczepiać bo żywy stamtąd nie wyjdzie. Tam mało kto bez orczyka na zabawę idzie.
Jakim trzeba być idiotą żeby zaczepiać te brzydkie maszkary? Co ty wypisujesz za głupoty? Widzę, że macie mocnego swojaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kąd w ludziach tyle jadu.Jaki był to już nieważne.Był człowiekiem.Nikt nie jest święty.Ten kto zabił to zasługuje na potępienie.Faktem jest że codziennie giną ludzie .Zastanówcie się zanim wylejecie jad.Następnym razem może być ktoś czysty i niewinny .Nikt nie jest bezpieczny w świecie nienawiści.Rodzino trzymaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nas ma na sumieniu jakieś "przypały" ale czy właśnie przez to zasługuje na śmierć? Rafał był dobrym człowiekiem może trochę porywczym po alkoholu ale miał przed sobą całe życie. Jego syn zawsze był na pierwszym miejscu zawsze o nim mówił i sie nim chwalił,bardzo go kochał...teraz nie zobaczy jak dorasta,nie usłyszy jak mówi do niego tato...Mam nadzieję że ktoś zapłaci za to co się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu artykuł jest w dziale Chełm, skoro Fajsławice są w powiecie świdnickim a sprawa będzie zapewne rozstrzygana przez Sąd Rejonowy w Śwdniku lub Okręgowy w Lublinie?
Fajsławice nie są w powiacie świdnickiem ....Krasnystaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednej szumowiny mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Komecie zawsze było ostro, brak selekcji i patologia. W środku łatwo wyrwać a co mówić wieczorem gdy wychodzisz z klubu i całe wiejskie grupki się zbierają prujac się w kliku na jednego. Kto lubi ostre balety i napierdalanke jedzie właśnie tam, może ta śmierć coś zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNEGO SCIERWA MNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on siedział za gwałt zbiorowy na niepełnosprawnej dziewczynie , to szumowina ostatnia była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona jak ochrona bylem stalym bywalcem kiedys, "Nożo" i reszta, mozna z nimi porozmawiac. Pojedz chamie na inna dyskoteke to szybciej wyjdziesz niz wejdziesz. Najebales sie slabego towaru i nie wiesz co piszesz. jak "Zenek" przyjedzie to bede i ja, bo dawno nie bylem. pozdr dla Noża
Ty to chyba byłeś zrobiony na próbę , ale wyszło jak wyszło tępa dzida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczescie juz kogos zatrzymali!!! ciekawe co o was by pisali jak by sie cos takiego stalo... pewnie jeszcze gorzej bo Ci to tak pisza maja zapewne wiecej na sumieniu niz on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wiesz że zatrzymali? kto to był w ogóle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...