Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zuzanna, ta co w Rakowiskach dokonała makarbycznego zabojstwa, nie nazwałbym tak córki bo miałbym straszne skojarzenia i balbym ze mnie zabije jak dorosnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał akurat jedno z ładniejszych imion popularne w moich latach 70tych jak Paweł Piotr Krzysztof Marcin,to są najladniejsze chlopiece imiona a nie jakieś kacpry oscary tymony oliwery itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wierzę, że można małą dziewczynkę nazwać Zofia. Już widzę, jak mam z okna drze gębę: Zofiaaaaaaa do domu. Dramat. Imię dramatycznie podobne do Genowefy. Genowefaaaaaa do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z taką opinią szpitala w Chełmie to ja wogóle dziwie się że tak dużo było narodzin ,bo każda kobieta jak tylko może to wybiera szpitale w Lublinie ,Krasnymstawie ,a nawet w Zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak znajomi nazwali dziecko Anal :D hahaha jak można tak nazwać dziecko i wołają Analek do domu:p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety chwilowa moda na jakieś imię powoduje potem wstyd dziecka przez wiele lat, chociaż z drugiej strony zawsze pełnoletni może imie zmienić bo jak potem żyć z brzemiem, Jesiki,Brajana, Angeli i innych tgo typu wynalazków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z taką opinią szpitala w Chełmie to ja wogóle dziwie się że tak dużo było narodzin ,bo każda kobieta jak tylko może to wybiera szpitale w Lublinie ,Krasnymstawie ,a nawet w Zamościu
 Pierwsze dziecko rodziłam w Krasnymstawie, a drugie teraz 6 stycznia 2020 r. w Chełmie. Oba porody siłami natury. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm Pani doktor i położnej.Pobyt na oddziale naprawdę super. Nie mogę zatem zgodzić się z powyższą opinią. Jest ona mało obiektywna. Poza tym każdy może wybrać miejsce porodu. Ja zaufałam i nie zawiodłam się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał co Sperma kichal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to jednak burak jestes tak piszesz jak na wiosce mowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyprian dziecku nie dasz bo Norwid 0byl cpunem Karol tez nie bo to Świerczewski tak jak i Wanda bo oboje komunisci Maecel tez bys nie dal bo to Nowotko gdyby tak patrzyl na to co piszesz to jakiw dziecku dal bys imię 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...