Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz mniej kiosków. Nie opłaca się ich prowadzić

Utworzony przez irena, 2 lutego 2014 r. o 15:23 Powrót do artykułu
efekt kapitalizmu,zysk za wszelką cenę jak najmniejszym kosztem. Owszem prezesi zarabiają,ale przeciętny pracownik śmieciówa. Prowadzący kioski na własnej działalności na opłaty nie zarabiają, nie mówiąc o nałożonej z nieba wziętej kwocie dla Ruchu.Dlatego kioski padają,bo nikt nie chce w nich pracować. Prasa papierowa pada bo coraz trudniej dostępna. Niedługo połowa społeczeństwa nie będzie umiała czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba obciążyć kolejnym podatkiem (bo to właśnie jest podatek) na rzecz ZUS nawet umowy-zlecenia. A miesięczny podatek na ZUS podnieść o 50%, abyśmy mieli wyższe emerytury. I od razy te kioski na nowo się pootwierają. Prawda, panie premierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko: nie czytam gazet bo mam internet, kiedyś codziennie kupowałem Fakt i Super Expres ale szkoda kasy a fajek juz nie palę wiec kiosk mi zbędny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko: nie czytam gazet bo mam internet, kiedyś codziennie kupowałem Fakt i Super Expres ale szkoda kasy a fajek juz nie palę wiec kiosk mi zbędny.
no to miałeś lekturę haha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...faktycznie ten artykul musi byc dzielem jakiegos wybitnego dzinnikarza "dochodzeniowego".....zycie dyktuje pewne formy przedsiebiorczosci i tylko kwestia czasu byl upadek takiej formy handlu.... seturatory, staly obrazek polskich miast lat siedemdziesiatych, takze odeszly do lamusa! Czy na pewno Ruch jest firma podazajaca za rynkowymi nowinkami...? Kowala w Chelmie takze nie uswiadczysz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm się stacza po równi pochyłej, coraz więcej sklepów jest zamykanych, wszēdzie panuje tandetna chińszczyzna. Coś nie za dobrze się dzieje w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę problemu. Jeżeli nie idzie interes to zamykam firmę i zatrudniam się na kasę do Biedronki i wyjeżdżam do Anglii na zmywak. Ale tam trzeba robić a nie siedzieć beszczynnie. Ta pani co tak się żali nie jest nauczona roboty zamiast zamknąć firmę i poszukać innej pracy  lub wyjechać za granicę woli nic nie robić siedzieć sobie w ciepłym, grzać dupsko , pierdzieć w stołek , pić kawę nic nie robić tylko sprzedawać gazety i brać za to pieniądze. Czasy darmozjadów i nierobów już się skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę problemu. Jeżeli nie idzie interes to zamykam firmę i zatrudniam się na kasę do Biedronki i wyjeżdżam do Anglii na zmywak. Ale tam trzeba robić a nie siedzieć beszczynnie. Ta pani co tak się żali nie jest nauczona roboty zamiast zamknąć firmę i poszukać innej pracy  lub wyjechać za granicę woli nic nie robić siedzieć sobie w ciepłym, grzać dupsko , pierdzieć w stołek , pić kawę nic nie robić tylko sprzedawać gazety i brać za to pieniądze. Czasy darmozjadów i nierobów już się skończyły.
A nie prościej by było tuska wypier dolić i zmienić coś w tym dzikim kraju,naobiecywał ludziom dobrobytu, pracy,pierdół i schował łeb pod ciepłą kołdrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej by było tuska wypier dolić i zmienić coś w tym dzikim kraju,naobiecywał ludziom dobrobytu, pracy,pierdół i schował łeb pod ciepłą kołdrą.
Całe to komunistyczne lajno trzeba rozliczyć przy najbliższych wyborach. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe to komunistyczne lajno trzeba rozliczyć przy najbliższych wyborach. !!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
ja.ja aim ist Icek Bimbermann
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę problemu. Jeżeli nie idzie interes to zamykam firmę i zatrudniam się na kasę do Biedronki i wyjeżdżam do Anglii na zmywak. Ale tam trzeba robić a nie siedzieć beszczynnie. Ta pani co tak się żali nie jest nauczona roboty zamiast zamknąć firmę i poszukać innej pracy  lub wyjechać za granicę woli nic nie robić siedzieć sobie w ciepłym, grzać dupsko , pierdzieć w stołek , pić kawę nic nie robić tylko sprzedawać gazety i brać za to pieniądze. Czasy darmozjadów i nierobów już się skończyły.
  Czy masz zdolność przebywania narza w 2 miejscach: Biedronka i Anglia. Podobno święty Pio tak umiał.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...