Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny czwartek w chełmskim szpitalu

Utworzony przez mqria, 31 stycznia 2008 r. o 22:20 Powrót do artykułu
Nie mieści się w głowie, by pacjentów zostawić na pastwę losu. Ciekawe jak by skazani w więzieniu zareagowali, gdyby nie dostali posiłków, itp. Nawet nie jestem w stanie tego komentować, tak jestem oburzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we włodawie czy w krasnymstawie pilęgniarki wzięły mniejsz epieniądze i nie psioczą. tylko w chełmie jakoś ciągle mało im. to całe odchodzenie od łóżek jest karygodne, na miejscu dyrektora już bym stał przed p[rokuratorem i zgłaszał przestępstwo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zobaczyłem, że pacjenci na śniadanie dostali chleb z masłem, a na obiad wodę, która podobno się zupą nazywała, to się wściekłem. o ile rodziny chorych dostarczałyt jedzenie, to co mają mówić ci, których nikt nie odwiedza? żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM STRAJK PIELĘGNIAREK I RESZTY PERSONELU SZPITALA.PAN DYREKTOR , RADA ORAZ WŁADZE LOKALNE NIE ZASTANOWIŁY SIĘ JAK DAWALI LEKARZOM WYSOKIE PODWYŻKI CZ STARCZY DLA RESZTY PRACOWNIÓW PIENIĘDZY .LEKARZE POSTĄPILI JESZCZE GORZEJ BO SKŁADALI WYPOWIEDZENIA Z PRACY I CZY TO JEST WPORZĄDKU I DYREKTOR NIE STRASZYŁ PROKURATOREM LEKARZY.WIELKI WSTYD HAŃBA DLA DYREKCJI I WŁADZ MIASTA -JEŚLI GO WOGULE MAJĄ.POZDRAWIAM PIELĘGNIARKI I RESZTE PERSONELU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać lekarzom dać pozostałym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Jeżeli protest pracowników spowodował zagrożenie życia lub zdrowia pacjentów, to skieruję sprawę do prokuratury". Za to całe zdarzenie jakie zaistniało w szpitalu powinien odpowiadać przed prokuratorem Pan Dyrektor szpitala. Przez jego niekompetencję i nieodpowiedzialność pacjenci nie otrzymują należytej opieki pielęgniarskiej. Lekarzom, którym Dyrektor dał podwyżkę prawie wogle nie widać na sali, pacjenci są zaniedbywani. Według kodeksu pracy z urlopów na żądanie i ze zwolnienia lekarskiego może korzystać każdy pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...