Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Członkowie komisji orzekali dla siebie i członków swoich rodzin? Poważne nieprawidłowości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2020 r. o 16:21 Powrót do artykułu
Orzeczenie o niepełnosprawności jest bardzo mile widziane wśród pracodawców ponieważ płacą oni mniejsze składki na PFRON. Nic dziwnego zatem,że ten proceder kwitnie w najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do pomyślenia! Nadzwyczajne mafie działają w Polsce, które robią dla siebie bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ! I TERAZ WSZYSTKIE JECHAĆ Z KONTROLAMI !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po nitce do kłębka - czyli "biegłych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisje często są lepsze od uzdrowicieli - pozbawiają choroby bez lekarstw i badania - już przy pierwszej wizycie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co uznawać naprawdę chorych ludzi za chorych, jak można swoich zdrowych za chorych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby śledczy prześwietlili ilu pracowników z orzeczeniami o niepełnosprawności mają szpitale. Tutaj by mieli co sprawdzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻADNĄ sztuką jest ocenić, że chory jest chory. Sztuką dopiero jest napisać kwita, że zdrowy cierpi na poważne choroby !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić wszystkich rencistów. Co trzeci jest zdrowy jak byk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie spał spokojnie na miejscu tych lekarzy orzeczników, którzy wydawali lewe orzeczenia o niepełnosprawności. Możecie już czuć oddech prokuratora na swoich plecach. Myślę,że będzie grubsza afera o zasięgu krajowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak za komuny ,ludzie sie nie zmieniaja,slynne powiedzenie z komedii polskiej ; cementu u nas nie kupiszz,ale człowieka zawsze i tak juz od pond 30 lat w tej tzw.demokracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Magnoliowej też by się przydało zrobić analizę. Ciekawe ile osób zatrudnionych w szpitalach ma orzeczenia? Zawsze to bilety tańsze, więcej urlopu... A taki biedny po operacji, ciężko i przewlekle chory w dobrym razie stopień lekki dostanie na rok. To nic że ledwo chodzi da radę i nogi mu może odrosną ,implanty i śruby się wchłoną . Teraz się tylko znajomości liczą. Człowieka z ulicy jak złodzieja traktują idziesz tam po pomoc i wsparcie a dostajesz wielką kupę poniżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam taķa osobę zdrowy jak Koń A rentę pobiera ze niby chory już od bardzo dawna... Z tego co wiem to nawet nigdy mi pracował i to jest uczciwość względem Państwa inny normalny obywatel pracuje składki opłaca a tu taki Leń kombinuję jakby tu brać a się nie narobić. ŻENADA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legitymacje chorych powinni miec tylko członkowie WIADOMEJ PARTII , reszta to komuchy i złogi, tak twierdzi ta partia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PSL zrobiło komisję prezesa i pozbawiali przyznanych świadczeń, nie zrzeszonym w partii . Aż T.K. ich pogonił. Rewolucyjne rozwiązania są dobre w rosjii. I mają dobrobyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że ta afera zatoczy szersze kręgi. W Orzecznictwie ds. Niepełnosprawności w Puławach jest tak samo. Wydawane orzeczenia o niepełnosprawności oraz świadczenia pielęgnacyjne wydawane są zdrowym osobom. Chorzy i potrzebujący nie tylko mają problem z uzyskaniem potrzebnych świadczeń, ale również odwoływanie się od błędnych decyzji składów orzekających niewiele pomaga, ponieważ organ nadzorujący prawie niemal w każdym przypadku, nawet jeśli zauważa nieprawidłowości w wydanych orzeczeniach zaleca tylko szczegółowy instruktaż dla wszystkich członków Zespołu. Pomimo wielokrotnie przeprowadzanych szczegółowych składów orzekających pracownicy Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Puławach nadal świadomie popełniają te same błędy i ignorują zalecenia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Przewodniczącego składu orzekającego. Pomimo tak rażących błędów wydanych w ocenie składu orzekającego nie wyciąganie są żadne konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najdziwniejsze jest to, że Prokuratura w Puławach 6 miesięcy temu została prawidłowo poinformowana o wszelkich nieprawidłowościach jakie występują w Powiatowym Zespole ds. Niepełnosprawności w Puławach jednak odmówiła wszczęcia dochodzenia nie podając żadnego uzasadnienia. Obecnie moją sprawą zajmuje się Rzecznik Praw Dziecka oraz Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej - Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych. Wierzę, że sprawiedliwość wygra i wszelkie nieprawidłowości zostaną wyeliminowane a świadczenia przyznawane będą tym którym naprawdę się należą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.