Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czwarta kandydatka na prezydenta Chełma

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2018 r. o 17:18 Powrót do artykułu
super! świeżość się opłaci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo ona, Albo p. Fisz. Za kobietami nie przepadam, ale tutaj bardzo dobrze sprawują swoje stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć prawniczka ta Raszka -czyli dobrze , bo WF -ista na prezydenta to jakieś nieporozumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lejce umie trzymać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...owa pani Raszka jest mi kompletnie nie znana i wole raczej unikać marnowania głosu elektorskiego! Fisz wydaje mi się być sprawną administratorką naszego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi jest znana, nawet dobrze. Ma charakterek i inne cechy ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna Manasterska-Raszka Zdecydowanie Ona. Silna, inteligentna kobieta. Wierze, że pogoni z naszego miasta tą stagnacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest taka silna, zdecydowana itp, to czemu milczy na sesjach Rady Miasta, nie ma nic do powiedzenia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to PSL kolejna spoza partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka prawniczka pani peacuje jako administrator a tak naprawdę to jest na macierzynskim ma wolne to chce byc politykiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już dość rządów pani Agaty, jedyne co robi to rozpoczyna remontowanie wszystkiego przed wyborami przez jej wszystkie kadencje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada a nie kandydatura. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok Agata Fisz ruszyła to miasto widać że jej zależy na rozwoju niech ciągnie to co zaczęła jestem na TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banaszek, grabczuk całkowite nieporozumienie ale ta raszka całkiem ładna :) pójdę zagłosować na nią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Fiszowa to chaliera i symbol zepsucia. Przy zarobkach Hanny Gronkiewicz-Waltz (której nie trawię równie mocno jak Agaty) to w Chełmie powinien dziś grać Scooter albo Rammstein, a nie retro potańcówka dla spleśniałych emerytów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, no faktycznie ruszyła, tylko jak zawsze przed wyborami :D wcześniej nic nie robi, a kiedy zbliżają się wybory remontuje pół miasta. Moim zdaniem taka Pani Prezydent, która jest po to, żeby być nie jest najlepszym wyborem. Ja osobiście uważam, że świeża krew się przyda naszemu miastu, wiek jednak ma znaczenie jak widać po tym co się dzieje aktualnie z Chełmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raszka traszka  zapisz sie do PSL  plac skladki jak my
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo jakie określenie taka kandydatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystawienie tej kandydatury można określić po krówce - wy***yła jak gumka z majtek. szok i niedowierzanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, że cała partyjna armia i ekipa pani prezydent już wbiła na sondaż butami i robi chlew. Ludzie zagłosujcie na kogoś spoza układu!! Nie dajcie się zmanipulować teatrzykiem. Nic się w tym mieście nie dzieje do wyborów i tak znowu będzie. Lepiej sięgnąć po nieznane niż mieć w ręku ciepłego kloca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...