Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Czech jest radnym wszystkich mieszkańców

Utworzony przez Jola, 15 stycznia 2010 r. o 22:39
Pan Mirosław Czech w kampanii wyborczej deklarował, że będzie radnym wszystkich mieszkańców Chełma. Czy jest on faktycznie radnym wszystkich chełmian tak jak deklarował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością Pani Fisz nie jest prezydentem wszystkich chełmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotko pytałam o pana Czecha. Pani Fisz jest Prezydentem większości chełmian, Będzie też Prezydentem w następnej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Idiotko pytałam o pana Czecha. Pani Fisz jest Prezydentem większości chełmian, Będzie też Prezydentem w następnej kadencji.
Jeszcze zapłaczecie za takim jak Czech, jak komuna się załapie ( nie daj Boże) na następną kadencję to tak zadłuży miasto, że już nie tylko starczy na wymianę starych płytek na kostkę ale już tylko na farbę aby te płytki malować, komuna będzie w budżetach chować pieniądze na swoje rozrywki i wyjazdy na Białoruś i za Bug. Pani Fisz jest sprawna przy pomocy innych aby napuszczać jednych na drugich czyli PO na PiS i odwrotnie to wtedy tylko może istnieć. W normalnych warunkach się gubi, nie potrafi się dogadać z garstką ludzi a chce rządzić miastem, dostaje lanie od swoich przełożonych i ogarnia ją trwoga, że na prezydenta może być wystawiony Paweł Siepsiak. Jest trochę młody ale ja stawiam na młodych niech sobie weźmie doświadczonych wiceprezydentów ale aby nie angażował „zmurszałego betonu”. To jest mój apel do jej zaplecza nie wspierajcie upadającej władzy. Czech, Kuśmierz i Kowalczuk to nie są samobójcy polityczni – wystarczy posłuchać jak pewnie i ze spokojem zabierają głos, jak przygotowują profesjonalnie materiał na każde wystąpienie jak nigdy się nie kłócą. Nie wiem jak długo to potrwa ale przy wsparciu Marszałka Grabczuka i posłanki Mazurek mogą w następnej kadencji Chełm postawić na nogi bo już teraz widać jak klęczymy przed wszystkimi żebrząc o każdą złotówkę a dla komuny nikt nie da. Nie dajcie się nabrać na czułe słówka, pokrętne wywiady i płatne ogłoszenia. Wylewane pomyje, że miasto bez budżetu się zawali to nieprawda. Za miesiąc czasu nikt o tym nie będzie pamiętał a ci ludzie będą dalej w samorządzie i jak sobie prezydent Fisz wyobraża dalsze rządzenie miastem gdzie mogą jej zablokować każdy nieuzgodniony ruch. O ja bym się nadała tylko szkoda mi stracić pracę ale kiedyś może ktoś rozgryzie KOD 1375 poczekamy do jesieni, stawiam na zjednoczenie prawicy w Chełmie bez względu na Kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basetla napisał:
Jeszcze zapłaczecie za takim jak Czech, jak komuna się załapie ( nie daj Boże) na następną kadencję to tak zadłuży miasto, że już nie tylko starczy na wymianę starych płytek na kostkę ale już tylko na farbę aby te płytki malować, komuna będzie w budżetach chować pieniądze na swoje rozrywki i wyjazdy na Białoruś i za Bug. Pani Fisz jest sprawna przy pomocy innych aby napuszczać jednych na drugich czyli PO na PiS i odwrotnie to wtedy tylko może istnieć. W normalnych warunkach się gubi, nie potrafi się dogadać z garstką ludzi a chce rządzić miastem, dostaje lanie od swoich przełożonych i ogarnia ją trwoga, że na prezydenta może być wystawiony Paweł Siepsiak. Jest trochę młody ale ja stawiam na młodych niech sobie weźmie doświadczonych wiceprezydentów ale aby nie angażował „zmurszałego betonu”. To jest mój apel do jej zaplecza nie wspierajcie upadającej władzy. Czech, Kuśmierz i Kowalczuk to nie są samobójcy polityczni – wystarczy posłuchać jak pewnie i ze spokojem zabierają głos, jak przygotowują profesjonalnie materiał na każde wystąpienie jak nigdy się nie kłócą. Nie wiem jak długo to potrwa ale przy wsparciu Marszałka Grabczuka i posłanki Mazurek mogą w następnej kadencji Chełm postawić na nogi bo już teraz widać jak klęczymy przed wszystkimi żebrząc o każdą złotówkę a dla komuny nikt nie da. Nie dajcie się nabrać na czułe słówka, pokrętne wywiady i płatne ogłoszenia. Wylewane pomyje, że miasto bez budżetu się zawali to nieprawda. Za miesiąc czasu nikt o tym nie będzie pamiętał a ci ludzie będą dalej w samorządzie i jak sobie prezydent Fisz wyobraża dalsze rządzenie miastem gdzie mogą jej zablokować każdy nieuzgodniony ruch. O ja bym się nadała tylko szkoda mi stracić pracę ale kiedyś może ktoś rozgryzie KOD 1375 poczekamy do jesieni, stawiam na zjednoczenie prawicy w Chełmie bez względu na Kraj.
Jestem za takim radnym co nie tylko przyklaskuje ale sie pyta, ma swoje zdanie i widać ma także duże poparcie. Razem z żoną głosujemy ponownie w wyborach na Pana Czecha. Tak dalej trzymać i proszę słuchać co mówią na radach osiedli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jestem za takim radnym co nie tylko przyklaskuje ale sie pyta, ma swoje zdanie i widać ma także duże poparcie. Razem z żoną głosujemy ponownie w wyborach na Pana Czecha. Tak dalej trzymać i proszę słuchać co mówią na radach osiedli.
na radach osiedli?? przychodzi maks 50 osób, pewnie na puszczonych przez siły polityczne ! Zobaczcie jak miasto sie zmieniło! O czym wy tu rozmawiacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na radach osiedli?? przychodzi maks 50 osób, pewnie na puszczonych przez siły polityczne ! Zobaczcie jak miasto sie zmieniło! O czym wy tu rozmawiacie?
Ja przychodze i widzę którzy radni maja dla nas czas Czech zawsze zabiera głos,przychodzi pani Lucyna radna i prezes spółdzielni mieszkaniowej reszta to od czasu do czasu ale rzadko. I takim trzeba podziękowac. I faktycznie to jest bolączką społeczności, że mało nas na tych zebraniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jestem za takim radnym co nie tylko przyklaskuje ale sie pyta, ma swoje zdanie i widać ma także duże poparcie. Razem z żoną głosujemy ponownie w wyborach na Pana Czecha. Tak dalej trzymać i proszę słuchać co mówią na radach osiedli.
Pan radny Czech to myśli tylko jak swój tyłek posadzić na stołku prezydenta naszego miasta nie o mieszkańcach i ich potrzebach. Nie myśli o dziurawych drogach czy zniszczonych rondach tylko ile by tu jeszcze kłod rzucić pod nogi Pani Prezydent Fisz. Pan Czech nie może przeżyć że Pani Fisz jest bardzo operatywnym oddanym Prezydentem, że Chełm bardzo sie zmienił na lepsze, inaczej wyglądają nasze ulice. Pan czech nie może przeboleć ze chełmianie kochają swojego Prezydenta Panią Agatę FISZ. Pan Czech pracuje dla dobra partii politycznej PIS nie dla naszego miasta - przepraszam jeszcze myśli o "kupcach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czech był bardzo zajęty pod koniec ubiegłego roku ustalaniem lokaty w rankingu, więc nie miał czasu na pracę nad budżetem miasta, a teraz "walczy" jak lew, rycząc. Pani Agato, nik z tych, którzy przez pomyłkę dostali się do rady, do pięt Pani nie dorasta, powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jakaś trójca sie dobrała, tak dokładnie przygotowują się do posiedzeń rady itd. Już widzę ich klęczących przed Grabczukiem i Mazurkową i proszących o możliwość kolejnego kandydowania. Obraz nędzy i pożałowania. Gdzie te minione lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Podobno jakaś trójca sie dobrała, tak dokładnie przygotowują się do posiedzeń rady itd. Już widzę ich klęczących przed Grabczukiem i Mazurkową i proszących o możliwość kolejnego kandydowania. Obraz nędzy i pożałowania. Gdzie te minione lata?
To se ne wrati ceski pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czech był głupi i takim pozostanie. Ten kto na niego głosuje jest taki sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrała się trójca w osobach Bajko,Czech i Kowalczuk. Ta trójca robi zamęt i wprowadza destrukcję w Radzie. Wspiera ich Kuśmierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czech jest o wiele głupszy o Kliszewicza. Niczego ten chłopisko się nie nauczył. Daje się podprowadzać Bajce i Kowalczukowi. Jestem pewny, że żle na tym wyjdzie, Już nigdy nie będzie radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jestem za takim radnym co nie tylko przyklaskuje ale sie pyta, ma swoje zdanie i widać ma także duże poparcie. Razem z żoną głosujemy ponownie w wyborach na Pana Czecha. Tak dalej trzymać i proszę słuchać co mówią na radach osiedli.
Rację ma ten kto mówi, że obecni radni PIS będą klęczęć przed Mazurkową żeby ich na listy wyborcze wciągneła. Bo koalicji z PO to im Przewodniczący Kaczyński nie przebaczy. A tak poza tym to te pochwały dla Czecha i Kowalczyka pisał Pan Kowalczyk czy Pan Czech, bo nie wierzę że ktoś podziela takie zdanie o nich poza nimi samymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~daro~ napisał:
Rację ma ten kto mówi, że obecni radni PIS będą klęczęć przed Mazurkową żeby ich na listy wyborcze wciągneła. Bo koalicji z PO to im Przewodniczący Kaczyński nie przebaczy. A tak poza tym to te pochwały dla Czecha i Kowalczyka pisał Pan Kowalczyk czy Pan Czech, bo nie wierzę że ktoś podziela takie zdanie o nich poza nimi samymi!
Brawo kolego tez tak myśle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Czech! Czy Pan będzie wodzem nowej koalicji POPIS w Chełmie? Myślę, że nie. Przywódcą tej waszej "parszywej trzynastki" zostanie Zbigniew Bajko. Jetem ciekaw co Mazurkowej powie Pan Jarosław Kaczyński jak dowie się o tej koalicji. Ja i moi znajomi nie zagłosują już na PiS i na Pana Czecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czech napisał:
Czech jest o wiele głupszy o Kliszewicza. Niczego ten chłopisko się nie nauczył. Daje się podprowadzać Bajce i Kowalczukowi. Jestem pewny, że żle na tym wyjdzie, Już nigdy nie będzie radnym.
Niech sie rady mazurek nie wysila i głupot powyżej nie pisze wykorzystując młodsze siły do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czech kompromituje się wypisując na swoim blogu tak głupie teksty jak w dniu 21.01. i to z błędami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...