Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Czech jest radnym wszystkich mieszkańców

Utworzony przez Jola, 15 stycznia 2010 r. o 22:39
młodszy napisał:
czech kompromituje się wypisując na swoim blogu tak głupie teksty jak w dniu 21.01. i to z błędami.
http://www.czechmiroslaw.pl/ Z Panią Prezydent Fisz zgadzałem się w wielu przypadkach i przy bardzo wielu głosowaniach. Lecz ostatnio doradcy z minionej epoki sprowadzają ją na manowce meandrów polityki samorządowej. To nie ta bajka, coś za dużo politycznej propagandy się wkradło i przekonania, że tylko władza jest najmądrzejsza, ma najlepsze pomysły a już uzgadniać, dyskutować czy proponować ugodowe rozwiązania - o nie, to już nie honor. Ona uważa "że my to władza" i ich (radnych) tylko ustawa uprawnia do podnoszenia ręki - no je podnieśliśmy. A dlaczego RAZEM - bo poziom nietolerancji dla zasad demokracji i zauważanie tylko czubka własnego nosa przez tę WŁADZĘ za baaaaardzo przewyższył zakładany poziom skłócenia radnych PO i PiS. Skąd u tak młodej kobiety tyle zadziorności, pogardy dla demokracji i chęci odgryzienia się "ząb za ząb"? Nigdy w swojej działalności samorządowej nie byłem ani przeciw PO ani przeciw SLD lecz kierowałem się możliwością kompromisowych rozwiązań dobrych dla miasta ( i nikt mi odmiennej postawy nie zarzuci a jeżeli tak to czekam na realne wpisy) ale teraz nie odpowiadają mi jako radnemu poczynania Agaty Fisz która jest statutowym organem i Prezydentem mojego Miasta Chełm. Zarzuty kierowane do mnie, że z mojej strony to są poczynania wyborcze nie są najprawdziwsze choć nie wykluczam, że w 2010 roku będą wybory. I co z tego wynika, pęknę ze złości jak radny Mazurek mnie straszy, że mnie na radnego nie wybiorą - nie pęknę. Lecz to nie ja mogę stracić stołek prezydenta w tym roku ( i myślę że Agata Fisz też tak strasznie by nad tym nie rozpaczała) ale plejada tych partyjnych zaprawionych kilkudziesięcioletnimi rządami doradców i także tych co mogą z każdą włądzą sie dogadać, to strasznie trzęsie portkami. Czasy nadeszły w których należy odróżnić partyjniactwo od polityki a nie tylko bezwiednie podnosić przez trzy lat rękę za wszystkim tym co Agata Fisz przygotowała na komisję czy sesję rady nie wiedząc nawet o co chodzi. Na zakończenie dodam, że zmiany w ponad 250-cio milionowym budżecie miasta sięgające ok. 3,5 mln złotych nie niweczą zamierzeń konstruktorów pierwotnej wersji. Myślę, że Przyden Fisz zaofiarowałby o wiele większą kwotę za poparcie budżetu jednak dzisiaj nikt nie analizuje dlaczego do tego nie doszło i nikt sie o to nie pyta. A no nie udało sie "wyrwać żadnego radnego", nie udało się ponownie obiecać czegoś do budżetu (tak na odczepnego) bo już teraz nikt jej nie uwierzył (obiecanki z roku 2008 i 2009). Poszła na żywioł, na fali swoich chodnikowych osiągnięć doradcy jej podpowiedzieli, że się uda, że przecież jak w Warszawce się wszystkie partie kłócą to w Chełmie się to wykorzysta i będzie pozamiatane. Nie uczymy się na własnych błędach lecz na błędach innych - efektu jojo z wyborów prezydenckich 2006 NIE BĘDZIE. A "tańce i zaloty" po 21 stycznia do dzisiaj włącznie aby obalić uchwalony przez Radę Miasta Chełm budżet na 2010 są nieuczciwe w stosunku do mieszkańców i radnych. To już tylko prywata i własne ambicje podsycane przez wyżej wspomnianych doradców. Ja się na taką matkę miasta nie godzę co zamiast skarcić kala własne dzieci. Jest w Chełmie ok. 70 tys. mieszkańców i czy wszyscy pragną jeździc na rolkach, na nartach, grać na automatach i pluskać sie w fontannie? Chyba nie, bo nie wszyscy dali się wmanewrowąć jak garstaka rozżalonych ludzi w wir kuglarskich zapędów - hukiem ich na sesji brać można komus taczkę dać. Czy takie były rozkazy organizatorów tej hucpy z wykorzystaniem młodzieży??? Dzisiaj ta młodzież mówi, że czuje się wykorzystana do celów politycznych bo co innego im mówiono dzień przed sesją prosząc o przybycie. Te młode dziewczynki co trzymały transparent z hasłami politycznymi oraz ta garstka co z nimi była myśle, że nie wiedzieli o co chodzi KTOŚ im kazał KTO? Jak sie dowiemy to powiemy. Ludzie, Prezydent Miasta Chełm - nic sam nie może zrobić bez Rady Miasta, a wszystko co dobre ( czasem i złe) to stało się dzieki wspólnej pracy i dobrej woli oraz odpowiedzialnej postawy wszystkich radnych. Do tych radnych którzy ślepo słuchają nie mam pretensji natomiast do Pani Agaty Fisz mam bo atakuje imiennie innych za swoje niepowodzenia, nie reaguje na obraźliwe zaczepki swojej koalicji na obradach sesji i ma wielkie żale które wypowiada z mównicy oraz na łamach prasy, że w tym roku brak jej komfortu w rządzeniu miastem który co rok już przed sylwestrem sobie z a ł a t w i a ł a. Widocznie te stoki narciarskie i skate tereny były obiecanką pustą i nie uzgodnioną jeżeli te tematy nie zyskały aprobaty większości radnych. Wszyscy rozżaleni powinni zadać pytanie Prezydent Agacie Fisz i grupie jej radnych dlaczego nie potrafili tego dokonać? Poczytałem wszystkie teksty i podpisuję się bez żadnego kamuflażu. Za ewentualne błędy w pisowni, stylistyce i jeszcz nie widomo w czym co tym zakamuflowanym pisarzom przeszkadza - przepraszam. Czech Mirosław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wpis świadczy o głupocie Czech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rycho napisał:
Ten wpis świadczy o głupocie Czech.
A cóż ty miernoto potrafisz? Czy tylko w ukryciu obrażać ludzi, czy cokolwiek zrozumiałeś z tego co on napisał, masz prawo się z tym nie zgadzać to napisz to, wytknij kłamstwa błyśnij. Ale takie prostackie zdanko. Wstyd widać nie objął ciebie wskaźnik skolaryzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...